Привіт, мої любі читачі!

 

Минув шостий тиждень навчання в Острозькій академії, а час летить, не зменшуючи темпу. Острог радіє останнім сонячним теплим дням, а ми, little bees 🐝 , готуємось до надзвичайно цікавого дійства, але про це трохи згодом 😉

 

Нещодавно ми проходили профорієнтаційний тест, який визначає ваші здібності та професійні навички. Відкрити вам завісу загадковості?

 

Профорієнтаційний тест – це тест, за час проходження якого ви дізнаєтесь певні рекомендації за профільним напрямком навчання та ознайомитесь з переліком професій відповідно до ваших інтересів та здібностей.

Basically – побачите професії, підібрані спеціально під ваш тип особистості.

Вартість тесту коливається у межах 700-800 гривень, але для студентів ОА це було абсолютно безкоштовно! Усе, що було потрібно, це 40 хвилин часу та вільна пара.

 

Щодо мене, я, знаєте, обрала ой не ту професію! За здібностями я дипломат міжнародних відносин, за інтересами я інженер з якості (ох, цей контроль!), а за особистістю – адвокат 😂 Непоганий стимул, чи не так?)

 

Найцікавішим був блок актуальності тренінгових програм, де вам перерахують ваші навички, які треба розвинути. Найкращими у мене є: емоційна саморегуляція, лідерство, мотивація та самоорганізація. Simply, fast and fascinatingly!

Щодо новин тижня – до Академії завітав гурт ‚Шосте чуття‘. Міша, вокаліст гурту, і справді крутий хлопець, який знає, що робить і бачить майбутнє свого гурту.

У них була непроста дорога до слави: були падіння, підстави, але вони пережили це разом! Група розпадалась на крихти – одні приходили, інші йшли.

Зараз все так, як і має бути, – вони дають власні концерти, які, до речі, почасти з аншлагами, а люди в захваті від їхніх пісень. Ще одна прекрасна зустріч у стінах альма-матері!😊

 

У наступному блозі на вас чекатиме a huge gamut of OA’events, тому не пропустіть!

 

Чекатиму вас рівно за тиждень. See y’all! Ще definitely почуємось😉

P.S. You can find me at:

Instagram: @lavoytko

Facebook: Lada Voitko