Привіт усім моїм вірним читачам! Осінь вже повністю взяла на себе права володарки погоди, тому одягайтесь тепліше, заварюйте смачний чай і уважно читайте те, про що я вам зараз розповім.

Вступна кампанія ще не почалась, а ти, абітурієнте, в активному пошуку університету та спеціальності? Я допоможу тобі зібратись з думками та дам певні настанови, якщо ти, як і я, відчуваєш у собі філолога.

Етап перший: ‚Я починаю усвідомлювати, що таке університет

Якщо тобі так здається, викинь цю думку з голови. Усі попередні знання про ВНЗ, які ти постійно чув від вчителів чи батьків, лише частково є реальними. Так, це не школа, це.. набагато краще! Університет – це не лише вищий навчальний заклад чи такі страшні слова як ‘сесія‘, ‘модульна робота‘ чи ‘практичне заняття‘. Перш за все, це місце, де ти навчаєшся та працюєш задля себе та своїх балів. Так, тут не буде, як у школі – коли ти відсутній на парі, викладач не телефонуватиме твоїм батькам, запитуючи, де ти і яка причина відсутності. Ти пропустив пару – ти пару відроблятимеш (почасти, з %). Тому найважливіше ось що: готуйся викладатись на повну та вчись казати на викладачів – вчителі ‚викладачі‘, а на пари – уроки ‚пари‘.

Етап другий: ‚Я знаю англійську, тому піду на RGL’

Якщо твої знання англійської базуються на синдромі песика – коли розумієш, що тобі говорять, але відповісти не можеш, – Острозька академія виправить це!

Якщо ти володієш мовою на достатньому рівні – Острозька академія допоможе розвинути твої навички та однозначно розширить твій кругозір до невпізнаваності. Наш department широко розкриває свої обійми для амбітних та цілеспрямованих першокурсників і щиро запрошує до вивчення іноземних мов! Головне – бажання працювати, а організація fabulous events, concerts and talks with native speakers – все це та інші можливості тобі надасть ОА. Just believe me, ОА змінить тебе, а RGL дасть поштовх до утвердження тебе як особистості.

Етап третій: ‚Чому мене навчать в ОА?‘

Коли ти приходиш у новий заклад і не знаєш абсолютно нічого – на допомогу приходять студкуратори, які розкажуть і покажуть усе необхідне для студентського життя. Вони згуртують вас на team building, ознайомлять вас з усіма аудиторіями та стануть справжніми матусями, що турботливо проживуть з вами перший рік вашого студентства. З усього вищенаписаного можна зробити висновок – ОА покаже, як бути згуртованими, як стати частинкою величезної дружньої сім’ї та як організувати свій time management, бо 24 годин у добі на РГМі надзвичайно мало🙈

In conclusion I’d like to say that у свій час я витратила не один місяць на пошуки університету, який би дійсно був вартий подання документів. Зупинивши свій вибір на ОА, я жодного разу не пожалкувала, бо тут і делегації native speakers, і обмінні програми, і лекції виключно англійською.

Вибір завжди залишається за тобою, проте свій я вже зробила. Відповіддю на запитання у моєму заголовку буде, звичайно ж, be!

See you later! І, наше, ще почуємось!

P.S. You can find me at:

Instagram: @lavoytko

Facebook: Lada Voitko