Hello, my beloved followers. How’re the things? Have you already chosen the university and the faculty? Hope everything is more than OK and you’re ready for the application to the universities. Hope my blogs are helping you constantly. Hope you’ve learned a lot about studying at the Ostroh academy and RGL especially. Hope you will choose the right way for your future success. I believe in you💋

Перш за все, хочу запитати чи Ви радієте першим літнім дням? Якщо так, то я щиро радію за Вас 😉 Сесія не дозволяє нам сумувати жодної хвилини, адже, знаєте, спікінги самі себе не підготують, unfortunately🤷‍♀️ Однак, не варто сумувати, адже сесія мине ще швидше, ніж минулого семестру – залишився лише тиждень та фінальний екзамен з англійської.

All in all, поговоримо тет-а-тет?

Хочу сказати Вам дякую. Дякую за все. За той час, який Ви витратили на читання моїх блогів. За те, що Ви переживали разом зі мною усі складні періоди цього нелегкого першого навчального року. За те, що Ви дорослішали разом зі мною та моїми почасти нелегкими рішеннями. За те, що Ви вчились разом зі мною та писали мені надзвичайно приємні повідомлення в Direct. Не вистачить слів, аби описати Вам усе, що я відчуваю зараз.

Я пам’ятаю той день, коли писала перший пробний блог, аби отримати звання блогера Острозької академії. Я пам’ятаю, як тремтіли мої руки, коли отримала повідомлення з бесіди «Блогери 2018-2019», бо розуміла, що беру на себе надзвичайно велику відповідальність за Вас. Я пам’ятаю, як обіцяла собі писати лише правду у блогах і як старанно цього дотримувалась. Я пам’ятаю, коли отримала перше повідомлення в Instagram від дівчинки, яка просила у мене поради як у студентки РГМу, та як я раділа, коли вона мені відповіла: «Дякую, тепер я остаточно визначилась з вибором спеціальності».

Я надзвичайно радію тому, що я не витратила час дарма. Я навчила Вас усьому, чого навчилась сама впродовж року. Я давала вам поради на вагу золота. Я старалась бути для Вас блогером, дійсно вартим уваги, і у мене це вийшло. Я ціную ваш feedback та ціную Ваші теплі слова у Direct, коли читаю: «Я довго вагалась чи писати тобі, але тепер я не жалкую, бо розумію, що ти справді класна і відкрита особистість». Я дякую Вам за все💋

Рік минув непомітно. За два тижні статус студентки першого курсу стане лише приємним спогадом. Обіцяю, що залишатимусь на зв’язку.

Спасибі Вам мільйон разів. С п а с и б і!

У своєму останньому блозі хочу Вас познайомити із А-123, людьми, які допомагали мені морально і фізично, які давали ідеї для блогів та почасти були їх героями. Людьми, які увесь рік спонукали мене до постійного self-development.

Не прощаємось. Ми ще обов’язково почуємось! Можливо, не у такому форматі, але однозачно почуємось.

Щасти! 💋

With kind regards,

Lada xx

P.S. You can find me at:

Instagram@lavoytko

FacebookLada Voitko