Привіт! 🌾

На градуснику починає стабільно триматись температура above zero, а у повітрі (нарешті!) відчувається запах весни🌺

Тиждень навчання, який щойно минув, був щедрим на візити відомих українських діячів, що для «Острозької академії» не є рідкістю, та на найцікавіші, за всю мою історію вивчення англійської мови, слова (обіцяю, що здивую вас). Розпочинаємо? 😉

Чи варто мені казати Вам, що «Острозька академія» – це не звичайний навчальний заклад. Це визначне історичне місце, яке повсякчас приваблювало відомих особистостей своєю культурною спадщиною. Що говорити навіть про коридори цього університету – щирий подив викликають не лише картини відомих живописців, а навіть вікна, з яких можна побачити найкрасивішу панораму княжого міста🌄

Нещодавно до Острога, та «Острозької академії» зокрема, завітав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. Потужна зустріч відбулась у стінах Острозької академії, за час якої були обговорені важливі питання щодо інвестицій у розмірі 10 млн. гривень 🙊 на добудову нового академкорпусу. Абітурієнти, розставляйте пріоритети правильно, адже такої фотозони, як майбутній Ostroh Forum, Вам не знайти ніде! (спойлери, звичайно ж, додаю😉)

Однак, те, що відбувалось на парах англійської, щось надто цікаве та емоційне, тому не розповісти не можу.

A little digression: нещодавно мені написала дівчинка, яка поцікавилась тим, як проходять пари з англійської мови та чи підходять викладачі до цієї справи відповідально. Зараз усе розповім. (Do not be aware of messaging me concerning some topics, my Direct is open to all discussions based on your questions!)

Щодо відповідальності: так, усі викладачі – дипломовані спеціалісти своєї справи, майстри, які бережливо відточують у Вас почуття відповідальності за власні знання. Жоден викладач не дозволить Вам байдикувати під час занять, адже до кожного студента – свій підхід.

Пари з англійської мови – це щось. Так, спочатку було важко, адже ніхто не знав, який рівень володіння мовою у людини, яка сидить навпроти тебе. Однак, боятись не варто, адже Ваша майбутня група стане Вам сім’єю, I promise.

Отож, готові до того, що повністю змінило моє ставлення до англійської мови? Записуйте📝:

1. Чи знаєте Ви, як називається усім відома «хурма» на англійській? Варіанти в студію! Якщо Ви вважаєте, що «Shevron» чи «Khurma» (Боже, пробачте, Ольго Олександрівно😄), то боюсь Вас розчарувати, але ні. Насправді, «Persimmon», з наголосом на «і». Звучить красиво, чи не так?;
  2. Сподіваюсь, переклад «мандарину» 🍊 знають усі. Ні? Тоді я допоможу. «Tangerine» – ось, як благородно називаються мандаринки;
  3. О’кей, як перекладається «гранат» ви точно знаєте. Якщо ні, не біда, адже написання майже однакове – «Рomegranate».

Насамкінець хочу відверто поділитись з Вами, що «Острозька академія» – це саме те місце, яке приймає усіх та кожного незалежно від матеріального стану чи рівня знань, тому назва блогу повністю виправдовує себе.

Щасти Вам! Ще почуємось за тиждень! хохо

P.S. You can find me at:

Instagram@lavoytko

FacebookLada Voitko