Привіт, мої любі! Сьогодні хотіла б написати про мою неймовірну сім’ю УФ-11 та про нашу посвяту у студенти гуманітарного факультету 🎉 Наші студкуратори – то золоті люди, які згуртували нас усіх поблизу річки, де ми просто дали волю емоціям та насолоджувались природою.

Компанію нам склали старші курси, які поділилися з нами своїм неоціненним досвідом й дали поради щодо викладачів😅 Ми довго розмовляли, грали ігри, аби познайомитись ще краще один з одним та співали пісеньки під гітару, сидячи біля вогню. У мене виникало відчуття, ніби я знаю цих людей сто років. Також неабияку роль відіграв адаптаційний тренінг, де ми усією групою, включаючи нашого куратора, знайомились один з одним. Єдине, що я усвідомила, то з пам’яттю у мене все ок, адже до кінця другого тижня я пам’ятаю абсолютно всіх одногрупників, а вони вже не так дивуються, коли я звертаюсь до них по імені!😅 Щодо пар, найскладніше спочатку висидіти цілих  80 хвилин на одному місці – лекції здаються просто нескінченними, важко також пристосуватися до незвичного виду викладання інформації, тут ніхто не диктує кожне слово і не чекає доки ви запишете, викладач просто розповідає, а ви маєте встигнути зафіксувати найголовніше. Десь через тиждень-другий ми почали входити у ритм і мені дуже подобається! До речі, якщо ви маєте питання щодо навчання в ОА або хочете поспілкуватись особисто, то зможете це зробити тут:
FB: Alina Martinovska
Insta: @maartinovska
І традиційно- to be continued..