Привіт!

 

Сьогодні зробимо ліричний відступ (з англ. Digression) від рутинного ‚академічного‘ блогу. Поговоримо про те, як важливо не просто мати свій колектив, а бути його частиною.

 

Зараз ти – абітурієнт, що витрачає безліч часу на підготовку до ЗНО і замість звичних прогулянок з друзями увечері у тебе історія чи англійська. Тобі здається, що ЗНО і відсутність вільного часу синоніми? Насправді, усе набагато простіше з правильним time management.

 

Особисто я, студентка найважчого факультету ОА, згадую усі вечори, проведені за підготовкою до екзаменів з репетиторами, з приємною ностальгією. Тому що це було цікаво і по-дорослому відповідально – у тебе з‘являється бажання працювати не для когось, як у школі, а для свого майбутнього, яке повністю зараз depends on you. Завдяки ЗНО ти навчишся використовувати свій час, що  стане неодмінною звичкою, та направляти його у правильне русло (пам‘ятаєш наголос у цьому слові? 😏).

 

Екзамени – це неважко, якщо ти по-справжньому до них готувався. Важко розлучатись з людьми, яких називав близькими, на випускному вечорі. Усі їдуть на навчання до інших міст і бачитись ви будете не так вже й часто. Проте, знаєш, у всьому є свої переваги – на заміну шкільній сім‘ї приходить академсім‘я, яка не просто згуртовує, а  дійсно стає сім‘єю з перших тижнів навчання.

 

Мені пощастило з моєю підгрупою – я хотіла потрапити у хорошу, а потрапила у найкращу. У нас немає поняття ‚гірший‘ чи ‚кращий‘, хоча 2/3 підгрупи на бюджеті. 11 дівчаток і один хлопчик-Ромчик (точніше, Ромашка🌼) стали сім‘єю, яка підтримує своїх на літвечорах чи пояснює матеріал з латинської, коли усі закінчення стають схожими, а Pater Noster здається складнішим за Gaudeamus. На наступні 4 роки Академія дає стільки можливостей для розвитку! Перша з них – твоя майбутня підгрупа.

 

Мораль? Не забувай відпочивати час від часу, але й плідно працюй, аби набратись сил і почати власне доросле життя зі вступом в омріяний ВУЗ. Пам’ятай, що 17 буває лише раз! 😊 Тому лови усі можливості, моменти – закарбовуй у пам‘яті, як дорогоцінний скарб, а час.. час завжди буде йти в ногу з людиною, яка його цінує і знає йому застосування.

Почуємось за тиждень! See y’all 😉

 

P.S. You can find me at:

Instagram: @lavoytko

Facebook: Lada Voitko