Привіт, мої любі друзі!

Ось і закінчилась чудова пора канікул і настав час знову повертатись до улюбленої академії. Сьогодні останній вечір проведений вдома перед початком другого семестру. Вже завтра я знову побачу рідну академію, за якою, чесно кажучи, таки трохи скучила. Дуже дивні емоції відчуваю зараз. Трохи сумно знову їхати з дому, бо за місяць таки звикла, що сім’я постійно поруч. Проте, з іншого боку, вже скучила за одногрупниками, друзями і за академією врешті-решт. І як би там не було, канікули все ж закінчились, я трохи набралася сил і готова знову взятись за навчання!

Трохи про мої канікули… Насправді, зізнаюсь чесно, не зробила нічого надважливого. Прочитала дві книжки, кілька разів завітала до рідної школи, відвідала Львів і, найголовніше, повернулась до колишнього захоплення – вишивки бісером. Тож більша половина канікул пройшла у мене з голкою в руках. Але насправді я щаслива. Щаслива від того, що нарешті провела багато часу з родиною, чого не могла зробити за останні чотири місяці. Щаслива від того, що побачила друзів. Щаслива від того, що виспалась. Щаслива від того, що нарешті почала пити чай без цукру. І просто щаслива тому, що все складається так як складається.

І ви не сумуйте, друзі. Цього року вирішила нарешті залишити вам свої контакти аби ви могли детальніше запитати про те, що цікавить)

Переходьте за посиланнями:

Instagram: https://www.instagram.com/katiaomelchuk/?hl=uk

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009712410094&ref=bookmarks

Або просто шукайте мене у Instagram чи Facebook(katiaomelchuk,Катя Омельчук)

Або ж телефонуйте чи пишіть у Viber: 0662618095

І ще, аби знайти собі заняття на вечори пропоную вам такий собі інтерактивчик. Якщо ви книголюб або любитель кіно, або ж не маєте чим зайнятись, пишіть назву улюбленої книги, фільму або серіалу і чому він вам подобається. А я взамін поділюсь вподобаннями із вами)

Чекаю ваших повідомлень 😉