Привітики) Ми продовжуємо наш забіг заходів. Сьогодні я розповім про КОЛОЛІТ – це літературний вечір, де юні поети та письменники могли прочитати власні твори, послухати колег.

  Потрапила я туди теж випадково, а може це була доля, щоб я могла розповісти вам, хто знає, адже випадковостей не буває. Одразу скажу, що писати хисту не маю, тому була лише слухачем, але це теж було круто. У альма-матері безліч талановитих студеїв, їх витвори мистецтва змусять вас задуматись про щось важливе, доторкнуться до найпотаємніших струн душі, ну і звісно,подарують естетичний захват. Для початку учасники отримали картки з іменами відомих авторів і розповідали інформацію про них, а потім читали вірш з книги чи свої. Далі кожен охочий міг прочитати свою поезію, а вона, повірте, була неймовірна. Вірші були не тільки мелодичні, наповнені тепла та почуттів, але змушували заглянути углиб себе, відкрити в собі щось незвичне.

Крім того, лунали пісні під гітару, всі разом співали добре знайомі пісні, що додавало затишності та тепла, немов ти сидиш у колі давніх друзів біля вогнища. Просто уявіть цю атмосферу.

І це ще не все. Була і інтерактивна частина: задавались питання в області літератури, за кожне питання давали бал, а після зсумовувалися і так визначався переможець. Він, до речі, отримав книгу Сергія Жадана. Такий захід проводився уже вдруге, тому, якщо ти юний поет чи прозаїк або пишеш пісні чи музику – ласкаво просимо в Острозьку академію та на КОЛОЛІТ. А взагалі я дуже вдячна долі, що я змогла побувати там, ці спогади залишаться у моїй пам’яті назавжди.