Привіт усім)  З цього блогу розпочнеться марафон розповідей про цікаві заходи в Острозькій академії, що, напевно, є однією з найцікавіших частин студентського життя.  І урочисто відкриє наш забіг – ГУРТОМ.

Це є своєрідним змаганням між гуртожитками, де кожна команда показує свої акторські,редакторські, співочі й танцювальні таланти. Чому «своєрідне» запитаєте ви?Відповідь проста – тому, що ніякого духу суперництва там не було, а радше навпаки – ми виконували світові хіти в гримірках , веселились і жартували.Проте давайте спочатку.  У команду я потрапила випадково, запропонували і я вирішила, чому б ні. При тому, що я прийшла на репетицію іншого заходу, щоб не було спойлерів, пропущу деталі.  Коли вперше прийшла на зустріч, відбулись проби, які були пройдено успішно і мене прийняли, та ще й разом із подругою.  І тут безліч  раз дякую складу Хоумшоу  за те, що підтримували  нас, намагалась зробити все, щоб ми відчували себе комфортно. А тепер більше  конкретики  щодо цього заходу: змагання між гуртожитками,  і є команда студентів, які живуть на квартирі;потрібно багато жартів і номер із талантом, схоже на КВН. Час підготовки був неперевершеним. Крім того, що ти дізнаєшся безліч інформації про  цікаві події, які відбувались в академії попередні роки, пізнаєш корисні лайфхаки для навчання – отримуєш незабутні емоції  та досвід. Саме в той час, я  і відчула себе повноцінною  студенткою, коли приходиш додому о 12 ночі, бо у вас репетиція, коли розумієш значення слів «збіва», «панч», «отбіва» і т.д.  Ну і звісно ці люди стають для тебе маленькою сім’єю, які за короткий час стали друзями.

Найнервовішим був період виступу,   напруга просто відчувалась у повітрі, але цеперед виступом, а після стає весело і одночасно трішечки сумно, адже до цьогомоменту так довго готуєшся, переживаєш, а за 15 хвилин все закінчується, алеповірте воно того коштує.  Знайомство зіншими командами, жарти і прекрасний настрій – вся ця  атмосфера могла бути лишена Гуртомі. 

Підводячи підсумки, хочу сказати дві

речі. По-перше, обов’язково долучайтесь до описаного дійства, а по-друге, дякую «квартірнікам» за всі пережиті моменти, за пісні під гітару, зйомки і за смачний чай. (наш «бармен»  мав феномальну пам’ять).