Привіт-привіт 👋 вам, мої дорогенькі спудейчики ♥️. Сподіваюсь, що у вас все добре, і що іспити і модулі не роблять вам в житті погоди 😊, тобто ви не переживаєте, бо все чудово.
Ну що ж, а я до вас із Візитівкою. Минулого разу я писала про одну сторону візитівки, а зараз розповім про другу, але не менш цікаву.
Отже, по-перше, це – складно. Дійсно, бо навіть написавши гідний сценарій свого виступу ви ледве не ночуєте в КМЦ і йдете додому опівночі, ви постійно репетируєте і відточуєте кожен свій рух і кожне своє слово на сцені, бо все має бути ідеально.
По-друге, часто трапляється таке, що вам потрібно переписувати свій сценарій майже від самого початку і до останнього слова, тому що Редактура внесла свої корективи і вам знову потрібно писати все заново.
По-третє, ви стовідсотково знайдете нових друзів і серед свого курсу, і серед старших курсів, які допомогатимуть вам. І це просто чудово, тому що вони підтримають вас у хвилину вашого хвилювання, не відмовлять вам якщо ви підійдете запитати щось про навчання, вони стають вашою опорою, яка точно не підведе.
По-четверте, це те місце, де ви маєте змогу проявити себе, показати свої таланти та вміння, і ще й розкрити щось нове у собі.
По-п’яте, це величезний досвід у вашому житті і ще більший заряд емоцій і драйву. Коли ви стоїте на сцені і на вас спрямовані сотні поглядів, коли ваше серце ❤️ б’ється з неймовірною швидкістю і в унісон з усіма в залі, коли ваше горло починає пекти, бо ви на весь КМЦ кричите назву свого факультету.
Повірте, мої любі, це дійсно класно, настільки чудові емоції, що важко дібрати слів, щоб розповісти все, що ти переживаєш на сцені і за нею.
І наостанок хочу сказати вам таке, я вважаю, що усі факультети заслуговують на перемогу, бо ми всі дуже старалися для цього, тому для мене немає переможців та переможених, для мене існують мої економісти, такі рідненькі і найкращі для мого сердечка ❤️. І напевне для кожного з нас наш факультет найкращий, і повірте, це цілком нормально і нічого поганого в цьому немає.
Ну що ж, бажаю вам хорошого тижня і теплої погоди в душі 💛☀️, і пам’ятайте, що ви – найкращі 💛✨.