Всім Привіт, в своїй першій розповіді я хочу поділитись з вами  враженнями від Інавгурації у спудеї Національного Університету Острозька Академія, до речі, я навчаюсь на економічному факультеті, спеціальності – облік і оподаткування.

Друге вересня 2018 року – день, який запам’ятається надовго кожному з нас, першокурсників, тих свідомих юнаків та дівчат, які ступили на стежину , що поведе нас в доросле життя. Інавгурація – слово, яке несе в собі якусь загадковість, поважність, таємничість, принаймні це ті асоціації, що спливали у моїх думках .

Отож посвята у спудеї : все розпочиналось дуже цікаво, ще не знайомих між собою хлопців та дівчат вишиковують у колони  факультетів і дають певні настанови в стінах Першого вищого навчального закладу Східної Європи. Яким жеж  захоплюючим був момент, коли ми разом  вигукували потрійне «Віват» , а коли давали клятву спудея, а бо ж дружно, взявшись за руки попрямували до університету. Загалом, Інавгурація була дуже оригінальною, ми всі  мали змогу спостерігати  за театралізованою експозицією –  за яких умов, з яких причин і з чиєї допомоги була створена Острозька Академія та почути багато настанов і побажань від шанованих гостей.

Цей день подарував мені чудові емоції, хоча, чесно кажучи, цілий день я нервувалась і не могла звикнути до свого нового  статусу – Студент. Я сподіваюсь, що всі наступні заходи, які будуть проводитись у НаУ ОА привернуть ще більшу увагу  громадськості.