Про День Академії у ОА існує багато легенд:
1) В цей день не пускають без костюму бджілки всередину ОА;
2) Цей день є надто нудним;
3) Нічого сучасного у ньому немає.

Та усі ці міфи були вщент розвіяні. Сподіваюсь, що мені вдасться донести усе своїм блогом у незвичному для мене форматі.

З самого ранку я прийшов до Академії і мене щиро зустріли мої колеги з групи МВ-11, що дали мені цукерку з детальним планом і зробили зі мною селфі. Потім я з’явився перед своєю групою на парах і вони також зробили зі мною декілька світлин. Про те, чому я прийшов у ОА у такому вигляді я розповім пізніше.  fwl28lxyfxmhcbc13zw518

Після пар нас чекала солодка винагорода – ярмарок. Кожен з факультетів представив смаколики і вироби хендмейду або інших речей. Наїстись можна було до відвалу, різноманітних дурниць накупляти на весь Острог також. Але порадувало те, що були різноманітні благодійні лотереї, а також лото, де можна було виграти академічний перстень або футболку\чашку з символікою ОА.

ghdeiclcydg

6z1_-qlqnag

gh3ikvi86e8

_0bu5vvv2k4

Насолоджуюсь життям

Далі почалось найцікавіше – ентертейнмент, або ж розваги. Ректор привітав нас з таким важливим днем і після цих слів почався вже щорічний КОНКУРС БДЖІЛОК. Як ви вже могли здогадатися, я був бджілкою факультету міжнародних відносин і за іронією долі єдиним хлопцем серед усіх учасників конкурсу. І хоч я не переміг на ньому, але я чудово провів час, показав себе і отримав багато класних фото на аватарку.
gzvqcpjfctaa9qsnxxmfz8unbvvqfpvfkПотім почався аукціон балів (вже традиційний для ОА), на якому усі торгувалися, як на справжнісінькому аукціоні.

Загалом, приїзжайте у ОА! Саме цього дня вона прийме вас у свої обійме і стане рідною матір’ю хоча б на день, а можливо і на роки.