В Острозі вже закінчилися канікули і час повертатися за парти в рідну «Острозьку академію». У будь-якому випадку кожному буде складно знову сидіти на лекціях, вчити пари, прокидатися рано в Альма-матер. Режим сну. Хтось жайворонок, а хтось сова,але мало кому вдасться, особливо під час свят та вихідних, прокидатися рано вранці. Підготовку до сну треба починати за годину-півтори. Дуже важливо не дивитися телевізор, не грати на гаджетах, особливо, в агресивні ігри. Після них заснути складніше.

Заводьте будильник раніше на півгодини, щоб ще був час повалятися в ліжку. Особисто мені це допомагає, але все залежить від фізіології людини. Більше прогулянок. Узимку не дуже хочеться виходити на вулицю, особливо, коли мряко, похмуро та жахлива слизота. Але дуже добре, якщо ви будете гуляти перед сном, хоча б півгодини. Кисень вкрай важливий для нормального функціонування мозку. Знайдіть гарну компанію та весело відпочиньте. Харчування студента. Корисно приймати комплекс вітамінів із Омега-3. Втома і зниження працездатності є в усіх, особливо після канікул. Тому, якщо у вас немає алергії, додавайте в харчування насіння (льону, кунжуту, соняшнику, гарбуза), горіхи і мед. Пийте більше соків та їжте фрукти.

Мотивація до навчання. Можна зробити календар подій, відмічайте дні народження друзів, близьких, походи в кіно та інші розваги. Не варто з головою поринати в навчання і залишатися без відпочинку. Можна знайти цікаві лекції та навчальні відео, тому що здобувати навички та знання можна захоплююче. Акцентуйте більше власну увагу на перемогах, а не на поразках.