Привіт від філологині  вже з сонячного Острога, адже в нас зараз по-справжньому бабине літо🍁🌞!! І я нарешті, після довгих вихідних, пишу свій блог, відпочивши та набравшись сил. За півтора місяця навчання я зрозуміла, що до чого, звикла до викладачів (то відбулося одразу 😁), орієнтуюся, де яка аудиторія)) Тому, я думаю, майбутнім абітурієнтам буде цікаво дізнатися, яке навчання в Острозькій Академії?

1. Самостійність

Я вже не раз на цьому наголошувала, так само і мої коліжанки – блогери)

Ви вже самі розпоряджається бюджетом, вирішує, куди ті гроші подіти)). Повністю самостійно ходите з тими папірцями, аби прописатися, укласти договір з лікарем. Але, я б не сказала, що це складно. Це ваша підготовка до ще більш дорослого життя.

2. Пари, практичні, модулі

… а потім іспити… Це те, з чого складається навчання студента. Спочатку вам читають лекції, а вже згодом розповідаєте інформацію ВИ на практичних (або семінарське заняття, це теж саме). Модуль – це типу контрольна у школі.

Ну й іспити, до яких ще треба дійти)))

До речі, розклад тут представлений в електронному форматі. Ви маєте свою спеціальну електронну пошту, заходите до системи Moodle, і ось, будь ласка, ваш розклад на цей, на минулий, на наступний тиждень!

3. Якщо на парі зголодніли

… То в Академії, як і у кожному нормальному закладі є, так би мовити, ятки зі смачними бутербродами, бургерами, кавою, чаєм, солодощами. Також є їдальня “Vip Спудей” (так, так😁), де ви маєте змогу придбати комплексний обід: суп/борщ, відбивні/котлети/деруни, гарнір, а ще салати, від яких я в захваті 😋😋😍(крабовий, з куркою та грибами, ммммммм). Голодними не залишитеся 😄

4. Як проявити себе?

Про це я так само писала у своїх перших блогах. Додам, що можна ще записатися до художнього гуртка “Van Gogh Gang”, на заняття з англійської Legal English Speaking Club, аби підтягнути свою англійську мову, обговорюючи різні теми з дружньою групою. Кожну середу показують якийсь фільм ( маленький студентський театр😄), на який ви можете взяти з  собою подругу, смачненьке печиво та шоколадку. Кожен тиждень щось відбувається: приїжджають письменники, аби презентувати нову книгу, відомі люди, аби розповісти цікаву лекцію. Ось, наприклад, на цих вихідних була лекція журналіста Віталія Портнікова про 4 владу – мас-медіа,що дуже важливо для журналістів, міжнародників, та й просто пересічній людині.

Отже, відслідковувуйте дайджест подій. Для вас завжди знайдеться щось цікаве ❕

5. Ректор та деканат

Раз на місяць відбувається зустріч першокурсників із ректором. Він не тільки відповідає на наші запитання, виконує прохання, а ще й як батько дає поради про те, що зараз оманлива погода, вдягайтесь тепліше, піклуйтеся про своє здоров’я. Також, ви можете спокійно звернутися до деканату, попрохати пораду щодо навчання ( але сама я такого не робила😁). Тобто, вас готові вислухати, всі сприймають кожного як особистість.

Маленька порадаобов’язково беріть книги до кожного предмета з бібліотеки, шукайте статті, адже реферати не дуже люблять, і не завжди ви знайдете доцільні та корисні. До того ж, матимете реально хороші знання. Вчіться аналізувати твори самостійно( це важливо для українських філологів)

А щееее! У цю п’ятницю буде День Острозької Академії❕❕❕

Гарного вам тижня 😘🍁