Усім привіт!!!  Ось і закінчився другий тиждень навчання.  Саме в цей період ти починаєш сумувати за рідною домівкою, вуличками, містом, за сім’єю та друзями. Так,  ностальгія охопить тебе, але ненадовго. А знаєш чому?  Ти спудей,  а це означає, що ти просто будеш завалений усім: адаптація, пошук аудиторії, лекції, статті й інші заходи. І це класно, адже так ти виховуєш в собі витривалість і вміння швидко знаходити рішення. Крім того, ти відвідаєш музей ОА і підземелля (привиди, кажани, скелети,  ну і звісно люба подруга, яка підтримає переляком до майже сивого волосся), дізнаєшся історію альма матер.

Далі твій курс візьме участь у дуже класному тренінгу, де ви справді станете ближчі один до одного. Твої однокурсники відкриються для тебе з незвичайних сторін.😉

Та напевно однією з найяскравіших подій стала посвята 😍.  Уяви: багаття, ніжне осіннє небо і гітара, а ще  світильники з пляшки з водою і ти, що смажить маршмелоу з шоколадом.  Проте це потім,  а до того ти урочисто даєш клятву, яку повторюєш за своїм студкуратором.  Всі ці емоції було неможливо передати🎆, адже в цей час ти просто таки відчуваєш на смак студентське життя (хоча,  воно не завжди таке солодке і шоколадне😉) і відпочиваєш душею.

Останнє у списку,  але не за значністю відкриття  Культурного Барбакану –  концерт барокової музики від Musica Antiqua Leopolis Consort,  встановлення рекорду України, гастрономічний батл, майстер-клас з середньовічних танців від творчої групи «Княжа», «Піккардійська Терція», симфонічний рок-оркестр «BREVIS», відео-шоу від Town image studio та фаєр-шоу від творчої групи «Княжа забава». А в загальному –  круте свято, де весь Острог святкував відродження Татарської вежі.

Ось як розумієш, це лише ОДИН тиждень, а подій просто безліч.  Тому я зі впевненістю можу сказати в Острозькій академії сумувати не доведеться. 😍