Доброго дня, шановне панство.

Хочу повідомити вам сумну новину. Я більше не економіст. За профорієнтаційним тестом у мене виявили схильність до юридичної діяльності. Я тепер правник. І це звучить як діагноз.

Давайте по порядку.

Існує програма, яка проводить профорієнтаційні тести для школярів та студентів. Ці тести визначають, до якої професії у вас більше схильностей. Саме цей тест коштує 700 гривень. Та Академія цього року їх закупила, тому для студентів вони були безкоштовні. Виходить, що лише заплатив за це, ти можеш оцінювати результат. У моєму випадку це є виключенням. Я не настільки серйозно ставлюся до таких “заходів”, щоб почати аналізувати правильність вибору, вступу на економічний факультет. В мене з дитинства був інтерес і до юриспруденції, і до бізнесу, і до вивчення мова, і навіть до мистецької діяльності різних напрямів. Також з часом показники цього тесту міняються разом з твоїм світоглядом. Проте, хочу наголосити на тому, що свій вибір треба добре обдумати перед тим, як його робити. Не беріться за те, що вам не подобається. Не беріться за те, що далеко від вас, що ви не вмієте і не розумієте. Я маю на увазі спеціальність у ВУЗах. Тобто, якщо ви знаєте вже 3 мови, або добре співаєте, то вам явно не треба іти на механіка. Шукайте перспективні професії, щоб не стояти потім на біржі праці без можливостей подальшого розвитку. Не йдіть на поводу у друзів, батьків та вчителів, але прислухайтесь до них, бо вони бачать зі сторони, що у вас виходить краще. І звичайно, слухайте мене, бо мудріше студентів першого курсу можуть бути лише студенти другого курсу.

Тож дякую за увагу.

P.S. не знаю, чи насправді мене хтось читає, бо я не отримую ніякий фідбек.

Якщо наш редактор пропустить хвилинку самопіару, то ось вам мої контакти, куди ви можете писати мені ваші коментарі до моїх “листів без відповіді”, щось питати, пропонувати теми, які хочете тут побачити чи просто спілкуватися зі мною, поки немає функції консультантів на сайті абітурієнтів ОА

Instagram: da.r.18

Telegram/Viber: +380985463827/+380987901789