Зважаючи на те, що нещодавно (ну гаразд, трохи більше, ніж тиждень тому) у мене було день народження, я досі зберегла цей святковий настрій. І, ловлячи цю хвилю всеобіймаючої радості і насиченості, я вирішила згадати про ті celebrations, які організовують в Острозькій академії. Отож, ось вам мої святковості.

1. Тиждень факультету. Це дійство відбувається впродовж (як неочікувано) тижня. Кожен факультет придумує різноманітні заходи для демонстрації своїх талантів, цікавинок та здібностей. Всі знають, що і всіх свої особливості, тому це чудовий захід для того, аби інші зрозуміли специфіку того чи іншого факультету. Наприклад, нещодавно був тиждень факультету правознавства, а значить все спрямоване на розслідування злочинів, пофарбованих у блакитно-білі кольори (палітрова символіка права). Щоправда всі інші факультети проводять свій тиждень на весні.

P.S.Перший спудей (статуя) весь тиждень був загорнений у прапор права, і неабияк пишався тим.

• Візитівка. Взагалі-то це буде аж у листопаді, проте я вже чимало чула про це. На даному концерті першокурсники кожного факультету (а точніше до 15 чоловік у команді, що представляється) жартують, танцюють та по-всякому розважають публіку. Це подібне до всім відомої «Ліги сміху», проте теми і жарти пов’язані з академією, викладачами, життям у гуртожитку тощо. Але первачків готують та допомагають з організацією старші курси, тому така подія згуртовує та добряче зміцнює зв’язок між молодим та старшим поколіннями студентів.
  • Квести. Нерідко в академії влаштовуються різноманітні ігри. Зазвичай це пов’язано з якимось іншим святом або ж сам факультет для своїх же людей щось таке робить. Проте нещодавно був квест у старомонастирському корпусі. Хоч я там і не була, однак було там доволі цікаво, бо все було пов’язано з містикою та жахастиками. Дійство коїлось під ковдрою ночі, тому можете собі уявити масштаби. Я б і хотіла піти, та дізналась про те доволі пізно, а тому квитків вже не лишилось (так, за те платити треба було).
  • День академії. У цю п’ятницю Острозькій академії виповнилось 25 років! (якщо точніше, то це кількість років з відновлення цього університету) Хоч і там мене теж не було ( у наступному блозі все поясню, обіцяю), але завдяки Інстаграму я побачила все що треба. Ректор у веселому костюмі пасічника (бо прізвище в нього як-не-як Пасічник) оцінював наряди бджілок від всіх факультетів; лунали солодкі медові привітання; вгинались ятки з різноманітними смаколиками, книгами, фірмовими речами; бджолики (місцева купюра) перелітали з рук у руки; майоріли прапори різних кольорів, ловлячи промінці сонця; лунав дзвінкий сміх, зриваючи своїм розкотом золото з дерев.
  • Сам собі режисер. А хто заважає тобі влаштувати собі свято власноруч? Тут можна купити чимало солоденького (шоколадки весь час на знижці), можна піти прогулятись та подивитись історичні пам’ятки Острога, можна й потанцювати на дискотеці, можна й із друзями весело провести час, варто лиш купити все для того необхідне. Крім того, буває що сюди приїжджають гурти та влаштовують концерти, спеціально для студентів організовують вечірки і таке інше.

Це далеко не кінець списку, а лише те, що я назбирала за короткий час мого перебування тут. А ще скільки всього попереду! Тому тут лише встигай, що вчитись та веселитись (якщо ви звісно того хочете). Проте не варто забувати про пріоритети, адже студентство на те і студентство, що наука на першому місці завжди!

P.S.Вибачте, що минулого тижня нічого не писала…Засвяткувалась)))

Помітки на майбутнє:

• Готуй жарти ще з 1 вересня, якщо хочеш бути у « Візитівці»
  • Дізнавайся про цікаві заходи заздалегідь
  • За хліб та видовища будь готовий платити
  • Люби бджілок вже зараз, якщо хочеш бути однією з них
  • Не будь тим, хто кине ложку дьогтю у бочку з медом (як власну, так і чужу)

Якщо у вас є питання чи хочете почитати про якісь конкретні теми, то пишіть мені в Instagram:  _.flower_lover._