Привіт, сонечки❤️ Як ваші справи? 

Надіюсь, все гаразд👍, не дивлячись на те, що розпочинається найважчий період цього року😞.. Якщо ти ще досі не обрав професію, саме час задуматися над цим🧐, крім цього розпочинається період активної підготовки до  ЗНО (як би страшно це слово не звучало), адже ЗНО на 200 – це реально🤷🏻‍♂️, або ж хоча б на 190+.

Знаєте, один з плюсів улюбленої ОА🥰 – це те, що у нас немає сесії як такої, а лише 3 іспити😳. Хоча, все ж, навчатися набагато важче, аніж у жовтні або у вересні – це був рай😍.

Напевно, Вас, як майбутніх міжнародників цікавить, що ж саме я вивчаю у першому семестрі📚, тому сьогоднішній блог буде більш інформативний!

Отож, у першому півріччі ми вивчаємо такі предмети:

▪️Політична географія сучасного світу (ПГСС) 

▫️ Історія України

▪️ Історія української культури та Острозької академії

▫️ Історія політичних вчень (ІПВ) 

▪️ Історія міжнародних відносин (ІМВ) 

▫️ Організація наукової діяльності студента (ОНДР)

▪️Англійська мова

▫️Українська мова за професійним спрямуванням

▪️Фізична культура

▪️ Англійська мова ▪️

А чи знали ви, що на п’ятому курсі ви володітимете нею на рівні С1💡? Якщо звичайно будете плідно працювати. Я вважаю, що це чудова можливість) Самі заняття щоразу враховують частини слухання та граматики. Tongue Twister – знаєте що це🤪? Для тих, хто не зміг перекласти – це скоромовки. Це і важливо, і одночасно very funny. А ще ми покращуємо нашу pronunciation, співаючи пісні🥰, не турбуйтеся навіть, якщо ви так, як і я не маєте гарного слуху, це не страшно) Головне – побороти свій комплекс і думати, що ти це робиш для покращення власної англійської💻. Також завдяки читанню та перекладу різноманітних текстів ми покрашуємо наші vocabulary and reading. 

🔹Порада🔹Не варто зосереджувати свою увагу лише на vocabulary, але працюйте і над listening обов’язково. Не робіть моїх помилок. Будьте розумничками🔥) 

▫️ Українська мова за  спрямуванням ▫️

Якщо ти думаєi, що напишеш ЗНО і зможеш забути про усі ці правила, то ти дуууже помиляєшся😞, хоча зараз ми ширше вивчаємо лексичну та стилістичну частину мовлення. Розглядаємо усі теми на прикладі тестів та статей, пов’язаних із нашою спеціалізацією. 

🔹Порада🔹Працюйте над правильним слововживанням. Це вам знадобиться і для граматично правильного написання твору і, звичайно ж, розширення словникового запасу, що точно лишнім не буде! 

▪️ Організація наукової діяльності студента ▪️

Думаю, тут усе зрозуміло з назви) Ми вивчаємо правила написання бакалаврських та магістерських робіт, рефератів і т.д. Та до останньої практичної ми повинні написати власний план-проспект🔝

🔹Порада🔹 Опрацьовуйте пункти практичної, шукайте відповіді та перевіряйте у декількох підручниках. 

▫️Історія міжнародних відносин ▫️

Якщо ж слово історія у вас асоціюється з нудним зазубренням тексту, можете вже розпочинати позбуватися цього стереотипу.🤪

ІМВ – це екскурс у всесвітню історію 💕, якій зазвичай учні приділяють мало уваги, серед них була і я… 😢Тому зараз повинна перечитувати ще додатково підручники з всесвітньої історії, щоб зрозуміти, що ж від мене хочуть!

🔹Порада🔹 Розпочинайте вчити всесвітню історію вжее🕔

Так, як у мене в п’ятницю модуль з ПГСС😞, тому я продовжу вводити вас в звичний ритм життя студента-першокурсника міжнародних відносин наступного разу) Я побігла готуватися📚

Обожнюю Вас❤️