Повернення додому на вихідні завжди приємно, хоча і трохи сумно покидати Острог. Проте я знаю, що зміна обстановки впливає позитивно, заряджає по-новому і я готова рухатися вперед.

Спостерігаю, як преображається природа, а також з нею і я. Перша з кожним днем чарує все більше, вбирається в золото, туман, вітер, ледь тепле сонце. Мерехтить багряними кольорами.

Час спокою. Оксамитові дні.

А я змінююся внутрішньо, стаю більш розважливою, розширюю свої погляди на те, що раніше було мені закрито. Місце де, я навчаюся це найкраще для мене середовище для зросту. Знову і знову повторюю собі: “Я там, де маю бути. Я щаслива.”

Що важливого відбулося за цей тиждень? Перша модульна контрольна робота з латині. Я зрозуміла – якщо вчиш, то не такий страшний вовк, як про нього розказують. Майбутні першокурсники, налаштовую вас уже зараз – приділяйте достатньо часу для цього предмета, робіть домашні завдання, вчіть крилаті вислови з першої пари. Потім ваші знання будуть працювати на вас.

Також ми почали дуже цікаву тему з англійської мови – issues. Ми обговорюємо різні глобальні, соціальні, природничі проблеми і як ми можемо бути небайдужими. Одне із завдань, яке дуже мені сподобалося – дослідити проекти, які спрямовані на поширення добра. Є такий сайт www.randomactsofkindness.org який пропонує сотні варіантів того, як люди можуть свідомо впливати і змінювати цей світ. Я розповідала своїй підгрупі про організацію заходу для прибирання парку міста від сміття, про ідею писати щотижня протягом року один лист, щоразу іншій людині та про те, що варто брати тваринок з притулків, а не купувати їх. Окрім цього мене зацікавили проекти: посадити дерево, зменшити використання паперу, заповнити зернятами годівничку в зимовий період, пожертвувати книги в бібліотеку, залишити сюрприз-послання в книжковому магазині для незнайомця, скаржитися менше та багато-багато інших… Як підсумок вище написаного залишаю вам такі слова: sometimes it just takes a moment to make a difference.

Я все ще чекаю на вас тут:

Fb: Ann Orphan

Insta: @sonischnaa