Дивна назва блогу, але хай буде подумала я… 23 лютого 2018 року наш економічний факультет організував

чергове заняття Школи молодіжного підприємництва НаУ «ОА». До нас вкотре приїзджали абітурієнти, але особисто я вперше брала участь у подібних дійствах. Я дуже задоволена такою продуктивною зустріччю.

Цього разу нашими гостями були учні із трьох різних шкіл( так цифра могла б бути і більшою але ми задоволені і такими результатами). Нам, як і учням пощастило послухати майстер-клас від Оксани Антонюк, директора компанії «Тигрес»(теж відразу подумали про іграшки?). Хоча нас не відпустили з пари на початок виступу, але і частини зустрічі мені вистачило для того щоб зрозуміти наскільки цікавою, ефективною та результативною була ця зустріч як для студентів так і для абітурієнтів.

Випускниця ОА розповіла нам багато цікавої та сучасної інформації, та на прикладах показала що відсутність електронної пошти може бути вашим щасливим квитком. Ми дуже дякуємо Оксані Антонюк за співпрацю та за подарунки. Чекаємо знову))) Після майстер-класу волонтери під керівництвом Іванки Корінець (підписуйтесь на неї в інстаграмі @ivanka_korinets) допомогли організувати і провести

«Економічний квест». Команди абітурієнтів змагалися за першість подорожуючи стінами рідної Альма-матері. Згодом була проведена екскурсія. Гості мали змогу більше дізнатися про Острозьку академію, а студенти мали можливість пригадати в якому університеті вони навчаються. Учні дуже гарно та гармонійно вписувалися в студентський колектив(якщо це слово сюди підходить). Ми залишилися задоволені зустріччю і чекаємо з нетерпінням на нові. До зустрічі, щиро надіюся що побачимося з вами, ваша економістка… P.S. Першого березня в нас День відкритих дверей, запрошуємо вас гарно провести час!