Всім привіт. Доки ми не зустрічалися, прийшла зима і змінила все навколо.

А, бібліотечний парк, під впливом цих небесних опадів, перетворився  на «зимову казку».Та сьогодні, я хочу розповісти не лише про це.

П’ятого грудня відзначається – Міжнародний День волотера, а шостого – День Збройних Сил України. З цієї нагоди до Острога з благодійним концертом завітали відомі артисти, а саме:  заслужена артистка України – Божена Дар,заслужений артист естрадного мистецтва України, учасник та переможець телепроектів : «Голоскраїни» та «Битвахорів», а також володар Першої премії вокалістів уЛондоні при патронаті королівського дому – Ростислав Кушина та акардеоніст-віртуоз – Юрій Дякунчак. Концерт відбувся за підтримки  ГО «Золоті Леви Чорної сотні».

Культурно-мистецький центр був переповнений глядачами, до нього завітали не тільки студенти ОА, а й вихованці Військового ліцею,  учасники АТО, батьки та рідні загиблих воїнів, жителі міста.

Розпочав святковий концерт – Ростислав Кушина з  піснею « Ave Maria», якою помолився за всіх захисників України.

Кожен виступ супроводжувався неймовірною кількістю овацій. Всі були в захваті від чудових пісень Ростислава та Божени, а особливої уваги приділяли захоплюючій грі на акордеоні Юрія Дякунчака.

Артисти завершили концерт українським попурі, яке заспівали разом з глядачами, але зал не був готовий відпускати гостей,  і бурхливими оплесками просив пісню на біс, яким став гімн України в сучасному аранжуванні, до  його виконання долучились всі.

Це був неймовірний концерт, сповнений багатьма емоціями. Після його завершення усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з артистами, отримати в подарунок диск від ГО «Золоті Леви Чорної сотні» з автографами цього талановитого  тріо, що вдалось зробити і мені.

Я дуже щаслива, що побувала на цьому концерті. З кожним днем все більше і більше розумію скільки можливостей дарує навчання в ОА. Бажаю вам, отримувати тільки задоволення від своєї праці.