Сьогоднішній день був перенасичений подіями. Не знаю чи це у всіх так, чи то лише ми такі “щасливчики”, але всі заплановані на цей тиждень заходи нам поставили у четвер

Встигнути на все нереально важко, але ми змогли. Ми ж філологи – люди яким вже нічого не страшно.

 

День почався із того що у мене не було першої пари (парампампам, я це люблю). А далі у нас було лише мовознавство і ми почали вивчати фонетику ( язикові, язичкові, губно-губні… те що ви вчили у школі – ніщо в порівнянні із тим що вчитимете тут).

Коли ця надзвичайно-пізнавальна пара закінчилася (до речі, в Лариси Степанівни кажіть “доповнити до відповіді”, а на парі Максимчука – “додати до відповіді”, це була хвилинка важливої інформації), так от, опісля ми розійшлися, поїли (ні, мам, я не голодую) і тоді вирушили на зустріч із “Братством спудеїв”. Ми побалакали з ними, дізналися корисну інформацію (я пожалілася, що мене не селять у гуртожиток (поселіть, будь ласка!!!)). p_pjerp0mm0

А далі ми пішли на неофіційну посвяту.

Що то таке – знає кожен спудей ОА. Це дійсво, яке влаштовують для першокурсників старші курси.

Решта спеціальностей провела посвяту ще два тиждні тому, але філологам, як завжди, потрібно виділитися, не були б це ми.

Тому наша посвята відбулася лише сьогодні. Дякуєм Тані, дівчинці, що просто з нами тусується, за те, що організувала це. Погода нас не радувала, тому прийшлося випросити приміщення лабораторної студії журналістів (дякуєм їм, що прихистили).

Це було щось із чимось. Не знаю кому як, але мені сподобалося. Було дуже весело. Я побачила як ходять динозаври, дізналася у що вірила молода вовчиця, послухала вірші (якщо ви філолог, то теж їх почуєте), танці подивилася (“Коля – ти був феєричний” Костиріна). Пограли у цікаві ігри, як фанти і павутинка. Одним словом надзвичайно круто (я знаю, що це два слова). Решта інформації – конфіденційна (люблю це слово).

2016-09-22-23-36-18

(Не питайте що і нащо ми робили)

 

pvp8rzc_8ms

 

 

 

3tf1ud-plhk

 

 

 

На жаль, ми не довго посиділи, адже четвер це улюблений день для усіляких дійств і тому частина людей пішла в КМЦ на театральний відбір. Коли раніше я писала, що записалася в театральну студію, то наївно думала, що це все. Насправді ж тоді був лише набір, сьогодні ж був відбір. У нас було завдання вивчити вірш, байку, уривок з прози і розказати це на сцені.  Та нема проблем, Оля вивчить (після Агамемнона і Клітемнестри, це ніщо). Отож весь мій вчорашній день був присвячений цьому. І нехай коли я репетирувала, з мене сміялися сусідки, та справжній актор стерпить заради мистецтва все!

Сьогодні прийшовши у КМЦ, я зрозуміла, що все що я вчила, мені не знадобиться. Бо нас змушували імпровізувати ( хтось кричав, хтось гавкав, а хтось показував гей-парад комуністів).

2016-09-22-23-37-20

Я все ж таки розповіла частину тієї прози, що вчила і мене взяли (ура!).

Отож сьогоднішній день мені сподобався, я була в захваті і все таке.