Перемены происходят не постепенно, а в некий переломный момент и могут иметь огромные последствия.
(Малкольм Гладуел)

Привіт guys✌

image1.JPG

Такими холодними вечорами, як цей, хочеться зануритися у теплу ванну спогадів. Вітряно за вікном. І так майже щодня цього тижня. Потрібно продовжувати рухатися вперед, але мізки відмовляються думати, вони зальоденіли. Вкотре йду на кухню, щоб запалити сірничок, вмикнути плиту і заварити чорний чай з травами. Тішить солодкий мед або ковбаска😂 під настрій😉 так і живемо…

 

А взагалі щодо тих багатьох букв у заголовку – можна здогадатися, що  мені довелось не так вже і солодко цього тижня. Я з понеділка відчула, що не все буде так легко і безхмарно. Була я справді дуже забігана і емоційно висмоктана навіть. Хотілося натиснути на паузу і сховатися під одіялко.

 

Відбулася перша практична на якій я зрозуміла, що філософ з мене ніякий😁 Те, що ми проходимо здається надто далеким від мене, але це новий виклик і майбутній вихід із зони комфорту. Мені доведеться навчитися аналізувати твори холодним розумом і давати чіткі структуровані коментарі відносно них. Навик потрібний, але на такій відстані від мене зараз, як зорі від землі. Що навіює сльози і сум, але я відчайдушно продовжую боротися.

 

Цей тиждень був важким і це нормально. Зазвичай у мене вичерпуються сили саме по закінченню першого місяця на новому місці. Не знаю як там в інших людей, але все ж таки будьте готові до емоційної і фізичної втоми.
Не хочу, щоб моя щирість відволікала вас, тому що будь-який досвід, який я тут описую – лише мій досвід. У вас може бути по-іншому, але знайте, що емоції – це загальнолюдське. Злість, страх, сум, подив, захоплення, радість, любов – ми всі відчуваємо те саме, просто в різних обставинах і ситуаціях. Будьте сміливі визнавати ці емоції, не соромитися своєї слабкості або вразливості і  продовжувати рух.
За порадою можна звернутися до цієї писаки: