Привіт моєму читачеві💙Скоріше всього я пишу цей блог спеціально для тих, хто ще не визначився з чим пов’язати своє майбутнє. 11 клас – прошу всіх сюди.

Оскільки я провчилась на праві 3 місяці, маю певне враження, поради і спростовані міфи про цей факультет.

Отож, ВРАЖЕННЯ. Вчитися на праві цікаво і весело😉 Тебе залучають до творчих конкурсів, концертів, в нас навіть є свій осередок – Ліга правників – спеціально для майбутній юристів, де організовують різні зустрічі і події. Усі викладачі тут привітні і хороші, ідуть на контакт зі студентами, підтримують у різних конкурсах, як от Ольга Романівна Балацька і Тетяна Миколаївна Хомич. А найкращим є наш декан. Він з нами на одній хвилі. Ось запитайте про виступ правників на «Візитівці-2019», в якому брав участь наш Сергій Іванович, і всі скажуть, що «актьорочка» – це його головна фішка.

ПОРАДИ. На праві треба не просто вчитися, а шалено гризти граніт науки. Окрім матеріалів, які нам дають на парах, треба ще шукати різноманітну інформацію, щоб бути більш обізнаним у своїй справі. Потрібно виконувати всі завдання, які пропонують викладачі, адже так ти зарекомендуєш себе як старанний спудей і вдосконалиш свої знання, бо в першу чергу це треба для тебе)

СПРОСТОВАНІ МІФИ.

• Міф про те, що право – набільш пафосний факультет. Ні, це не так. Усі правники у нас добрі і відкриті люди, які не задирають носа вище голови. Вони здатні на будь-яку справу, вони чемні і виховані, як і належить правникам.
  • Міф про те, що на цьому факультеті треба вчити дуже багато законів. Це для себе я теж спростувала. Так, правники повинні знати про що говориться в тій чи іншій статті, але не дослівно, бо на практиці ми зможемо відкрити кодекс і перевірити чи правильно значили як вирішити дану проблему.

Рада була поділитися з вами своїми думками про моє ПРАВО)) Маєте пропозиції чи побажання? Ласкаво прошу на мою сторінку в Instagram https://instagram.com/anastasiia_odarych?igshid=bjtqs3z4g9zd 💙💜