21-22 квітня знову була у Києві у таборі НАБУ спільно з ПРООН «Студенти проти корупції». Давно і випадково подавала заявку і тут неочікувано пройшла. Для мене це стало першим досвідом роботи із ПРООН, але точно не останнім! Два дні ми разом з іншими учасниками (всього 24, разом зі мною) жили у 3-зірковому готелі «Русь», що на станції Палац Спорту, шикарно снідали, обідали та вечеряли у готельному ресторані та були обдаровані купою подарунків. Безмежно вдячна організаторам! Ми й надалі співпрацюватимемо у різних проектах. Наприклад мене, включно з іншими 11 учасниками було обрано як організаторів першого в Україні Фестивалю Думок 22 вересня 2018 року. З нетерпінням чекаю на початок організаційних робіт.
Через тиждень 28-29 квітня відбулася довгоочікувана Модель ООН в Острозькій академії. Перша і опорна – наступні будуть, і будуть ще більш успішними. Представляла Болівію і її президента Ево Моралеса і увесь час дивувалася, як він може підтримувати путінський режим і Росію у її імперіалістичних замахах. Потім загуглила – і все стало на місця. Перша ж стаття на тему «Болівія» – «Ево Моралес признається, що регулярно жує листя коки…». Так, без коки тут точно не обійшлося.
Потім був тиждень самопідготовки, на який я лишилась в Острозі через кіпу роботи (головний мінус громадської діяльності – не вистачає часу на навчання). Три дні була без інтернету – прочитала книгу.

15 травня був День з великої літери – цілим факультетом міжнародних відносин їздили у Київ на Diplomatic Greetings у державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Це, фактично, та організація, яка займається обслуговуванням усіх посольств, консульств, послів та їхніх сімей. Нам представили Послів Фінляндії, Японії та Туркменістану, а до останнього, яким при цьому являється і дауєном, ми ще й ходили в гості у посольство Туркменістану. День був довгим і важким, усі були виснажені, але я особисто відчувала підйом духу – наче в церкву сходила. 😊
19 травня, через 4 дні, я знову у Києві на U-Inn Fest. І знову ПРООН, і знову шикарна організація – після цього знову цілий місяць звикаю до їжі в гуртожитку. Привезла головний приз фестивалю – настільну гру «Країна Гідності» – гру про соціальні права, розроблену EU Commission, спільно з урядом Фінляндії. Хто хоче пограти – пишіть. Зберемося! Я її обожнюю, і всі, хто хоч раз пробував, теж, я певна.
До речі, з 15 травня по 15 червня – Місяць дипломатії у Львові. 22-23 побувала у Львівській облдержадміністрації та в Почесному Консульстві ФРН у Львові. Заходи будуть впродовж усього місяця, але не певна, чи зможу виділити стільки часу знову. Зараз, як-не-як, напружений навчальний період. Не сесія, адже у нас на факультеті й такого поняття не існує, на щастя. Але, тим не менш, поступово закриваємо усі предмети. Тому треба сконцентруватися на навчальному процесі! 😉
Наразі вітаю усіх із Трійцею! Здоров’я, везіння, цвітіння, і, як говорить Пасічник, солодкого вам життя!