Привітики мої найкращі читачі💞!! Як у вас справи? Буду щиро сподіватись що у вас все cool💫!

У мене вже за спиною три тижні навчання. Не скажу що все легко, але шкодувати не шкодую) Я з кожним днем розумію що зробила правильний вибір коли обрала улюблену ОА💕. Тут стільки всього вибухово-цікавогооо💥. Але про все по черзі😉.

На початку тижня мені, чесно кажучи, було важко морально : дуже сумувала за рідною домівкою 🙄… Але мої нові друзі, які стали мені як рідні, змогли мені підняти настрій і відволіктися від сумних думок😄 За це я їм щиро вдячна❤️!

Ще з цікавинок, які мене зачепили – це історична екскурсія академією та посвята в ряди спудеїв-психологів університету!

Почну про екскурсію. Саме дійство було заплановано на вечір, щоб додати більшої атмосферності. Спочатку ми ходили напівтемними коридорами академії. Зустріли князя Острозького та Гальшку. Згодом наш екскурсовод повів нас у бібліотеку, де сиділи спудеї, які вчили грецький алфавіт. Ми також мали нагоду вивчити його разом з юнаками. Потім ми пішли у підземелля ОА. Це місце не описати просто словами, тому рекомендую вам завітати до нас і власними очима все побачити✨.

Тепер про посвяту. Нас знову таки зібрали під вечір, щоб додати більшої загадковості дійству. До нас вийшла студентка моєї спеціальності, яка провела нас у місце таїнства становлення психологом😄. Це було знову таки підземелля ОА. Ми з моєю групою давали клятву справжнього психолога на книзі з психології. Після цього чарівного дійства наша “поводир” повела нас в залу, де урочисто нам видали студентські квитки🧾.

Поки що це всі новини, які я вам розповім😘. Гарного вам настрою та продуктивних навчальних днів, мої дорогенькі❣️✨ Всіх цілую, люблю💕! До зустрічі!!

P.s. також, хто бажає познайомитись поближче, поспілкуватись, то я вас чекаю на своїй сторіночці в інстаграмі @dvoretska ❤️❤️❤️!