Привітики, мої дорогенькі!!!💕💕💕Ну як ви там? Сподіваюсь у вас все класно і ви також маєте що розповісти (тому всіх охочих взаємно поділитись цікавинками свого життя чекаю в direct інстаграмчику)☺️!! А зараз пропоную вам прочитати яким був мій тиждень. Поїхали!)

Цей тиждень був також насиченим! В понеділок нас, блогерів, чекала надзвичайна приєминка, для нас зробили фотосесію. Ми з дівчатками трішки ближче познайомились та класно провели час😊 Це був надзвичайно крутий релакс після чотирьох пар✨

Далі, 25-го вересня в академію завітав відомий політик Олег Валерійович Ляшко. Для спудеїв ОА приїзд відомих людей загалом звична справа, а ось особисто для мене це було чимось незвичайним. Це вже друга відома людина, яка завітала до нас за вересень. Першим був президент України Володимир Зеленський. Тому, два візити відомих людей за один місяць були для мене шоком😺!

Також, яскравим спогадом стала п’ятниця 💫. У цей день нам поставили одну пару “практикум з загальної психології”. Під кінець пари до нас прийшла представник з деканату і забрала нас на захід, організований Українським Культурним Фондом. Коли ми прийшли, представники УКФ пригостили нас смачними канапками, чайком та цукерками😋! Вони створили надзвичайно круту атмосферу для нас, а також надали багато цікавої та пізнавальної інформації про музеї майбутнього. Ні – ні, це не буде схоже на сучасні музеї, куди вам доводилось потрапляти. У музеях майбутнього через окуляри віртуальної реальності можна буде побачити події, до прикладу, 16-го століття власними очима. На мою думку, це має бути дуже круто і я б особисто хотіла потрапити у такий музей. На щастя, Острозька Академія зацікавлена в такому проєкті і з часом подарує можливість побачити минуле всім охочим😉)

На цьому поки що все!) Попереду новий тиждень і сподіваюсь він буде не менш цікавим ніж цей. Бажаю вам також не сумувати😘! Всіх люблю,цілую і до зустрічі 💞!

P.S. чекаю зворотного зв’язку від вас😜
Instagram : @dvoretska