Привіт) Сьогодні я розповім про підготовку до флешмобу на день народження академії. Нашими деригентами були Макс та Сергій, які перетворили велике стадо овець на згуртовану команду.

А тепер все по черзі. Найскладніше для нас було рахуватись, оскільки щодня нас була різна кількість учасників: одного разу прийде 50 людей, а іншого 300. Спочатку нас розділяли на факультети для побудови найскладнішої фігури- пісковий годинник. Та коли в нас з 10 разу не вийшло перевернути його, то ми почали з найлегшого- побудови трьох рівних ліній, але навіть це для нас виявилось складно.

Та вже після чотирьох репетицій нам вдалося зробити 3 фігури. Далі все йшло як по маслу, адже ми вже зрозуміли що й до чого, тихо слухали наших керівників, а то можна було й по лобі мікрафоном отримати. Також нам допомагали накреслені лінії, адже без них в нас точно не вийшов би красивий клин, кола, цифри і букви, тобто нічого.

До речі, не даремно нас звільняли з фізкультури під час підготовки до флешмобу, адже ми і присідали, коли робили хвилю і бігали в переходах між фігурами, деяким було сумно, то вони робили колесо та сідали на шпагат.

Взагалі, цей флешмоб був неймовірно красивий, особливо, коли ми виступали перед глядачами. По перше, ми хотіли, щоб він сподобався нашим гостям дійства. По-друге, ми були вбрані в мантії, які розвивались, коли ми бігали.

Дякую всім учасникам і постановникам цього флешмобу. Надіюсь він запам’ятається надовго.