Привіт, мої  любі)

Ось вже і 14 жовтня на календарі.  Як швидко летить час, здається ще вчора я думала чи потрібно їхати в  Острог, можливо краще залишитись вдома, де завжди буде підтримка рідних і друзів, де ти зможеш просто прогулятись до улюбленого місця і заспокоїтись. Однак, пригод і чогось нового хотілось набагато більше, ніж залишитись в зоні комфорту. Напевно,  тільки зараз прийшло усвідомлення, що я тут.  Не пройшло і півтора місяця)))) Нові знайомства та друзі, підготовки до практичних у першій годині ночі, прогулянки з репетицій ввечері, історії про Острозьких – все, що дає свій неперевершений шарм цьому містечку.

Так ліричний відступ завершено,  а тепер  про серйозне. У ОА стільки заходів: день відкритих дверей, «Візитівка», Гуртом,  День відкритих дверей.  Останнє буде 1 листопада, тому не пропустіть, адже це  дуже гарна можливість побачити Острозьку академію зсередини, відчути атмосферу нашої альма-матер, поспілкуватись з студентами (до речі, можете задавати питання мені також, у попередніх блогах є силки), прогулятись аудиторіями, зробити круті фото, подивитись наш флешмоб.  Не проґавте таку можливість.  Усі подробиці знайдете на сайті Острозької академії.

Був тиждень права. Юридичний факультет поставив фото-зону, яка стояла цілий тиждень і кожен охочий міг зробити фото. Ще був ярмарок, перегляд фільму «Нюрнбернський процес», квест, концерт.

Загалом на цьому все. До наступного тижня)