А вже осінь увійшла у місто. І стелиться під ноги золото й багрянець. Люди кудись поспішають, ховаючись за комірцями, шарфиками і зонтиками. Ховаються від дощу, вітру, осінньої депресії і від самих себе. Бо восени ти не такий, як завжди. Ти спокійніший, витонченічий, у тобі поселяється інша людина, яка прагне тиші, кави і  віршів. І навіть, якщо ти запеклий шибайголова, осінь залишить на тобі свій поцілунок, ледь помітний, але відчутний. Не ховай такого себе, не намагайся причепити штучну посмішку, не кажи, що усе добре. Дай відпочинок своїм емоціям. Осіння меланхолія пробачається всім. Згодом ти знову жартуватимеш, сміятимешся і будеш найоптимістичнішою людиною. А поки… а поки осінь.

 

До чого такий ліричний вступ? Осінь і Любка, що був сьогодні в Острозі. Він презентував свою книгу “Кімната для печалі”. Це була просто неймовірна зустріч. Андрій розповідав про винекнення назви. І сказав, що ідеї творів не обов’язково шукати десь далеко, вони можуть явитися і увісні (ще б був той сон із тими практичними). Також, він прочитав одне із своїх оповідань. Кажуть, що щоб Любка не читав, його слухатимуть. Так от, це правда. Я – людина, що важко сприймає все на слух і буквально засинає після 5 хв прослуховування, але тут я не позіхала, бо було дуже цікаво і захплююче. Тому я відразу придбала цю книжку, бо вона ідеально підходить під мій осінній настрій (я була вдома і набрала теплого одягу, так що тепер я не мерзну, тепер можна віддатися красотам природи).

І хоча я запізнилася на пару, я таки отримала фото з Андрієм і автограф.

tyxskz6jt8c

А ще, ми нарешті отримали студентські квитки. Ось так вони виглядають. З іншого боку не фотографую, бо там я погано вийшла на фото.

xs-hdli3g_k

А це я нарешті вирішила сфотографуватися біля бібліотеки, бо усі одногрупниці вже мають таке фото, а я ще ні.

e3bfkx83o8q

Ми з театральною студією готуємося до Дня академії, репетиції кожен день, Боже, дай мені сил.

uzuwffbv0jk

Ну і ще одна радість це те, що завтра вихідний. І я матиму цілих три дні на відпочинок (ага, якби ж то. Вчитися буду).

Якщо тут є 11-класники, то щастя вам, здоров’я і божого благословіння. Вітаю із завтрішнім святом.