Привіт усім! Не знаю як ви, а я вже скучила. Не скажу, що цей тиждень був надто насиченим і важким. Проте, це ж ОА і у будь-якому разі мені є що розповісти.

Цього тижня мені нарешті випав шанс побувати у культурно-мистецькому центрі ОА. Знаєте, я зрозуміла, що острозькі спудеї надзвичайно люблять танцювати. Танці на будь-який смак, варто лише захотіти і записати себе на чарівний листочок  КМЦ. А ще тут завжди потрібні жартівники і артисти. Тому, якщо ви закохані у сцену і почуваєтесь на публіці як риба у воді – вас чекає КВН ОА. Більше того, тут знайдеться місце і для музикантів-рокерів, адже в академії існує власний рок-гурт. Тому. Якщо ви молодий, запальний і енергійний творець – КМЦ стане вашим другим домом.

Наступна подія, на яку мені випав шанс потрапити, було засідання дебатного клубу ОА. Буду з вами чесною. В цей день я зрозуміла, що дебати – то не моє. Хоча, можливо, варто завітати туди ще раз, аби до кінця розібратись що і як. Так чи інакше, дебати – крута річ і якщо ви любите подискутувати, або хочете навчитись відстоювати свою думку – ласкаво просимо!

Цей тиждень був особливий і тим, що я знайшла свою нову любов. Це –  бібліотека ОА. Готуватись до практичних занять тут – це справді задоволення. Ця глибока тиша, проміння сонця на столах, запах книг, звуки сторінок, що перегортаються одна за одною і просто зосередження на собі і навчанні. Тут встигаєш зробити вдвічі більше і вдвічі швидше ніж в кімнаті квартири або гуртожитку. Побувала у бібліотеці вже тричі і кожного разу не хочеться покидати ці стіни, навіть попри втому і голод. Тому пообіцяла собі бувати тут як мінімум щотижня, тому раджу і вам іноді заглядати сюди)

А взагалі, живеться тут чудово! Студентське життя кипить, пари пишуться, практичні готуються і взагалі час проходить недарма! Тому, чекаємо вас тут!

До наступного тижня)