efofg9r_rzi
Чесно кажучи, я рідко ходжу на футбол. Але коли дізналася, що гратиме рідний гуманітарний проти економічного, то просто не могла пропустити такої події.

do6us7ich_cНа стадіоні було холодно, але хіба ж нас це могло налякати? Зовсім ні. Ми просто не могли не прийти, адже серед гравців у формах кольору сонця, бігав і наш одногрупник Саша).

Отож, ми обрали собі хороші місця для вболівання та почали уважно спостерігати за грою. Звичайно, що все не було так спокійно як здавалося б на перший погляд. Напруга тримала нас кожну хвилину. А коли команда гуманітарного забила перший гол, то нашому щастю не було меж. Як же ми позривали голоси, вболіваючи за своїх. Але воно того варте. І хоч рахунок був 1:1 та це не розчарувало нас. Командо гуманітарного, ми любимо вас!!!

oazulwmr9_yБуло досить цікаво спостерігати за діями гравців та коментувати їх. А ще краще – знаходитись поміж своїх любих культурологів, які з величезною надією в очах та шаленими викриками на устах ледве не випадали із трибун)

І одногрупники, і академія, і все, що в ній відбувається стало невід’ємною частиною мого життя. Я не можу уявити себе без цього всього. І будь-які слова тут просто зайві.