Всім привіт, ось уже йде третій тиждень мого  студентського життя і я хочу розповісти вам про все, що відбулось за цей проміжок часу.

Коли, у попередній розповіді писала про Інавгурацію, забула зазначити дуже цікавий момент того дня – Співанку. Усі студенти мали можливість поспівати у дружній компанії, яка зібралась у  академічному  парку. Я була захоплена грою хлопців на гітарі, а особливо мені сподобалось звучання віолончелі, це мій найулюбленіший  музичний інструмент. Було весело, музично, а загалом фантастично.

Перший день навчання – це особливо цікавий день, ми все пізнавали, з усім знайомилися і намагались все запам’ятати .  Для нас була організована зустріч з ректоратом, де студенти мали змогу дізнатись відповіді на свої питання та познайомитись з керуючим складом НаУ ОА.

  Того ж дня,  ми відвідали Бібліотеку – серце навчального закладу. Там дуже цікаво: скільки ж книг зберігають її полиці, також є велика база електронних підручників, посібників, довідників, журналів тощо, отже кожен може знайти «свою» книгу.

У четвер, шостого вересня на стадіоні НаУ ОА о сьомій тридцять було проведено традиційний захід – «Руханка 2018». Студенти мали змогу виконати комплекс вправ з фітнесу та аеробіки, але це все не просто так, ви тільки подумайте : разом з ректором та викладачами . Після розминки спудеї поділились на групи за видом спорту який їм більше подобається : футбол, волейбол, баскетбол, степ-аеробіка, бадмінтон та продовжили виконувати спортивні вправи. Це був чудовий початок робочого дня.

На другому тижні навчання ми відвідали музей та підземелля Острозької Академії. Побачили досить велику кількість цінних експонатів: ікон, книг, нагород, першодруків, скульптур, картин, речей домашнього вжитку попередніх століть, предмети побуту з найдавніших часів ( доби палеоліту, кайнозойської ери). Розповідь екскурсовода, до речі,  була дуже захоплюючою та оригінальною, всі дослухалися до кожного слова, намагаючись не пропустити нову, кумедну історію.

Ось невеличка розповідь про мої перші тижні навчання, які, як ви могли помітити, були дуже насиченими .  Робим висновок – тут не засумуєш!