Понеділок почався Тижнем економічного факультету.

Цю подію планувати почали вже давненько на старостаті, бо питання було нагальне.   

4 квітня. Просто день? Еее, ні. Для економістів не все так просто. Ранок цього розпочався тим, що біля воріт Академії роздавали солодощі (але, на жаль, цукерку я не отримала, бо мені на другу пару потрібно було йти ).

Після 2 пари відбувся флеш-моб. Молодці танцюристи підготувались добре. Одразу можна було помітити, що рухи не такі вже й прості. Але все – таки вони впорались з цим завданням на відмінно. Економісти звикли доводити справу до кінця, до логічного завершення.  Справді, танець був гарний. Підтвердити це можна оплесками задоволеної публіки і вигуками захоплення. Флеш – моб завершився вигуками: “Економіка!”, хлопки руками, “Економіка” і знову хлопки. Ось, це і вдале закінчення поставленої роботи.

.

Чи всі помітили, що почався тиждень економічного факультету? Певно, що так. Не можливо було не помітити Першого спудея з милим чорно-білим метеликом (кольори Економіки). Ох, скільки людей з ним перефоткалось (і я тому не виключення)). Варто повернути голову праворуч, як одразу стає помітна алейка, що веде до головного корпусу. Вона була прикрашена на фонариках кульками чорно-білого кольору (ну так по ідеї мало бути. На жаль, коли кульки почали надувати помітили, що вони стали фіолетовими :D).

Кожен день цього тижня був не простим, адже певний день характеризував особливий колір. Ну, понеділок, то чорно-білий колір мав бути, вівторок –  червоний колір і таке інше. 

Вівторок запам’ятався продажом смаколиків. З нашої групи декілька дівчат спекли торта (дуже смачного!), шматочок якого придбав навіть ректор! Отак – то). Дуже сподобалась ідея мотиваційних сходинок.

Проходила в парку і почула, що співають. То наші економісти до співанки готувались=)

Але однією з наймасштабніших і найяскравіших подій став звітний концерт економістів.
Відкрив цей концерт молодий гурт «TimeWillTell» піснею «Ой, п’є чумак». Зал зустрів їх гучними оплесками. Згодом пролунала у їх виконанні ще одна пісня «Біля дубу». Запальний настрій передався і для глядачів.
Креативною частиною концерту стала Книга рекордів Гіннеса економічного факультету. У ній було поміщено список усіх учасників, хто брав участь у Візитівках 2013-2015 рр (три переможних роки для факультету). Виділили також і викладачів, які зробили вагомий внесок у створення міцного фундаменту знань у студентів.

У паузах між виступами були розіграні різні призи. Наприклад, кава у кафе «Хот- дог», велика піца у «Маестро», роздрук, фотосесія та багато чого іншого. Кожен 10 мав шанс виграти подарунок у цій лотереї.
Також можна було насолодитись класичною музикою, грою на скрипці. Та не лише музичним виконанням міг похвалитись економічний факультет, ще й танцями. Тріо продемонструвало чудову підготовку до танка.


Креативна група економічного факультету повеселила своїми жартами і фактично підвела до логічного завершення концерту.

Людмила Василівна – декан нагородила сертифікатом Голову Браства економічного факультету, Сергія Дороша.

А тоді ми пішли на фуршет (на тортик, який був доволі смачний).

Після концерту, я задала поставила декілька питань для декана економічного факультету.

– Які Ваші враження від цього концерту? Що Вам найбільше сподобалось? 
– Мабуть, сама ідея концерту, тому що потрібне віддати належне Братству економічного факультету. Вони придумали такий формат проведення, що всі себе відчули унікальними, а це дуже важливо для кожної людини. Усі відчули себе єдиною родиною і , дійсно, всі мали можливість продемонструвати свої таланти. 
– Людмило Василівно, що Ви можете побажати економістам у цей святковий тиждень? – Залишатись такими як є і розвивати такі чесноти і традиції, які у нас існують. Перед усім це корпоративний дух нашого університету, такі традиції стилю, смаку у проведенні заходів, позитиву. 

 -Поділилась своїми враженнями Козак Людмила Василівна .
Також своїми враженнями ділились і глядачі.

– Як Вам цей концерт? 
– Це було шикарно. Атмосфера була неймовірна. Сподобалась ідея з книгою Гіннеса про досягнення, це дуже цікаво і перспективно. 
  -Розповіла студента гуманітарного факультету.

 

– Як проходила підготовка до цього концерту? Що було цікавого? 
– Підготовка проходила на раз-два. Подзвонили, сказали треба взяти участь у КВНі. Учасники почали готуватись за два тижні, та ще й так старанно, сумлінно, довго підбирали людей. 
– Які враження від концерту? 
– Дуже приємно те, що прийшла і підтримала велика кількість людей. Економісти показали наскільки дружні і чоткі. 
– Сказав учасник концерту Сашко Шнайдер.

 

– Чи цей концерт те, що ти задумував з початку? Що найбільше сподобалося? Який досвід ти вичерпнув у організації таких заходів? Можливо, щось не вдалося здійснити? Якщо так, то що саме?

– Задумка й ідея цього концерту була придумана студентською радою, і був втілений в життя максимально так як ми це уявляли…Найбільше сподобалось те, що студенти, які брали участь в організаціі концерту вели себе доволі професійно , ніхто не ставив зайвих питань , а навпаки доповнювали сценарій та вносили свої корективи під час самих репетицій…щодо досвіду , то практика організаціі заходів та концертів у мене вже є….проте кожен концерт дає якісь нові враження , новий досвід , нові помилки, які намагаюсь не допускати у майбутньому…як я вже казав, то ми намагалися максимально передати глядачам те, що ми задумали на початку …я вважаю, що всі учасники виклались на максимум , і захід вдався , ну це, принаймні, з мого боку , зрозуміло ми (Студрада) як організатори бачили деякі нюанси з-за куліс…проте останнє слово завжди за глядачем)

-розповів Сергій Дорош, Голова Братства економічного факультету).

Четвер – день жовтого кольору і спонтанного фото.  Пройшов він як звичайні дні, нічого такого я не помітила. Потім лиш бачила оті фото.

А п’ятниця у нас була зеленим днем. Закінчилась тим, що усіх, хто брав активну участь у житті університету нагородили грамотами.