Ну привіт. Зізнавайтесь, сумували? Якщо чесно то я встигла засумувати лише за вами, ну і за тижнем ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ. Усім відомо, що найдружніший, найталановитіший, найвеселіший, найкрутіший, найкращий факультет – ЕКОНОМІЧНИЙ. І все це ми показували весь тиждень. Мега крутезні події ми почали готувати ще далеко до початку самого тижня найулюбленішого факультету. Думаю з моїх блогів вам вже відомо, що в кожного факультету є своя програма, щодо святкування. І наш ти ждень не став винятком.

ПОНЕДІЛОК. ДЕНЬ ПЕРШИЙ. ЧОРНО-БІЛИЙ. У всіх тиждень розпочинається, як тиждень, а ми розпочали з шаленого флешмобу. Підготовка зайняла багато часу, але це все того варте. На кожній репетиції нас ставало дедалі менше, але це не завадило найкращим з найкращих, вкотре підтвердити, що економісти в «Острозькій академії», найкрутіші. Чорно-біле вбрання, хлопці і дівчата, першокурсники і старшокурсники, ми приклали дуже багато зусиль, і ми це зробили. На великій перерві ми зібрали усіх економістів, викладачів, охоронців, техпрацівників, студентів і просто прохожих, всіх тих кому не байдуже життя академії. І хоча весь флешмоб тривав не більше 5 хвилин, ми зуміли зацікавити багато людей. Економічний флешмоб став драйвовим початком нашого тижня (до речі саме через нього, я пропустила концерт ГУМИ, ну треба було готуватися). До речі, відео з флешмобу ви можете переглянути на каналі академії в Ютубі. Ви думаєте це все? Можливо якийсь інший факультет і обмежився б одним таким дійством на цілий день, а в нас це був лише початок, і не лише тижня, а дня. Гра «Що? Де? Коли?» завжди цікава, не залежно від того хто в неї грає, і хто організовує. Але я вас запевняю, можете вірити мені на слово, це була найкраща гра в цьому році (я звичайно там участь не брала, але повірте мені просто на слово). Ви любите дивитися мультики? Особисто я не дуже, але коли гарна компанія, чайок чи інші смаколики то можна і глянути пару десятків серій «Фіксиків», «Співай» чи «Звірополіс» (треба закінчувати з переліком, а то ще хтось подумає, що ми тут в академії не вчимося, а мультики дивимося), а хоча що приховувати, дивимося ми мультики, всією академією. І щоб гарно закінчити початок тижня ми пішли в КМЦ дивитися мультик про кролика Пітера(спойлерів не буде, можете далі спокійно читати блог, а потім біжіть дивитися, як кролик Пітер підірве дерево). Це був неймовірно крутий і дуже насичений день. А це лише початок.

ВІВТОРОК. ДЕНЬ ДРУГИЙ. ЧЕРВОНИЙ. Найсмачніший день економічного факультету оголошується закритим. Закінчився на Ярмарок економічних смаколиків. Коли проходили повз нас викладачі і студенти, у них очі розбігалися. «У всіх факультетів щось солодке, а у економістів завжди котлети, можна мені котлелу?» – сказала наша клієнтка. На жаль, цього разу котлет не було, а от салатик в корзинках розлетівся. Печиво, торти, налісники з бананом, шоколадною пастою і пудингом, кекси, мафіни, круасани, рулети – все розкупили. Лідером продаж став – (звук барабанів…) «ЕКОНОМІЧНИЙ ТОРТ», власного приготування. Без перебільшення скажу, що все на ярмарці було дуже смачним. Ну економісти не можуть робити лише одну справу в один і той же час… Під час ярмарки ми ще й лотерею продавали, і голосування проводили за Короля і Королеву економічного факультету. Море позитиву, море вражень, море грошей…. Що ж було далі? А далі були дебати. Ви чули про Біткоїни і всякі такі штуки, як криптовалюти? Ось саме у вівторок всі бажаючі могли послухати дебати на тему: «Криптовалюта як спосіб розрахунку на території України». Було дуже цікаво. Старшокурсники говорили про електронні гроші в Україні (не знаю чи можна їх такими називати), так, ніби вже зараз можна білет в кіно купити за ці біткоїни. До речі, поки в Острозі побудують кінотеатр, то цей спосіб оплати квиточків стане дуже популярним…… (Більше не буду блоги відкладати на такий довгий час, треба раніше все писати, а то забуваю про що ще вам хотіла розказати)…

СЕРЕДА. ДЕНЬ ТРЕТІЙ. ЗЕЛЕНИЙ. (Мабуть про четвер доведеться інший блог писати. В ліміт слів не поміщуся, розігналася то як, про свій факультет улюблений пишу. А хоча, про мій факультет можна писати вічно, і навіть словникового запасу усіх словників світу не вистачить щоб описати всю любов до Економічного факультету). ЕКОНОМІКА – це ЛЮБОВ. Третій день тижня виявився найбільш економічним. Це був день ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ. Для усіх охочих(а їх було чимало) проводилися в цей день консультації з фінансового менеджменту, і лекція про переваги та можливості «Приват24», (о, ще одну подію згадала, про яку варто блог написати). Про фінанси сказала, ВИЩУ МАТЕМАТИКУ ми ще в цей день здавали, так, сказала, тепер знову про їжу. Наш Студдекан і його команда, вирішили організувати Економічний пікнік. Ви уявляєте, на пікнік, цілим факультетом? Ось і ми не уявляли як це буде, а це було класно. Я дуже дякую організаторам за настільки весело проведений час. Скупилися в АТБ, зібралися біля академії і попрямували до річки. На свіжому повітрі, в гарній компанії, ми незабутньо провели весь день. Спортивні студенти, найкращі викладачі, смажені маршмелоу, старі ігри в новому оформленні, веселі жарти, фотосесія, все йшло плавно, рівномірно, і тут розпочався КВЕСТ. Перемогла команда Студентів, але Оксана, коли їй Людмила Василівна нагадала, що ще вона державні екзамени не склала, з упевненістю сказала, що найкращою командою була команда викладачів! Про пікнік то я вам розказую, а про основну мету цього пікніку навіть не згадала. Там була презентація щорічної літературної збірки, студентів економічного факультету. «Формула любові» нікого не залишила байдужим. Всі вірші були настільки мелодійними і чутливими, що ми просто слухали поетів і не задавали зайвих питань. Далі була Співанка… Пісні під гітару для мене завжди були чимось неймовірним, а коли я вступила до академії, то це стало ще більш захопливим і крутим дійством. Все пройшло на «УРА!», і навіть вибитий палець, під час моєї майстерної гри у волейбол, не зміг завадити гарно провести час.