Привіт 👋, мої дорогенькі спудейчики 💛. Вибачте, що я зникла на такий довгий період, завчилась📚 і не мала жодної вільної хвилинки⏳. Але зараз часу трохи стане більше, а тому і писати буду частіше. Сподіваюсь, що ви за мною трішки сумували, бо я за вами дуже сумувала💛. Ну що ж, тоді поїхали 🚴.

Сьогодні мій блог буде присвячений, напевне, ледве не вперше, навчанню😅. Але тепер серйозно. У всіх нині пройшов період практик різного роду, мене ця доля також не обійшла стороною.
Моя практика, а точніше монографічне дослідження , пройшло, можна сказати, дистанційно під час нашого першого карантину у лютому. На наші корпоративні скриньки прийшли усі потрібні документи та вказівки, отож все було доволі просто. На перший погляд, тільки на перший погляд. Хоч уся робота проходила лише у наших домівках та комп’ютерах, тобто ми нікуди не виїжджали, але це також був наш перший досвід такої роботи, кожен з нас боявся помилок та складнощів, які могли виникнути.
Наприклад для мене це було доволі складно та відповідально, адже я хотіла мати високий бал і виконати свою роботу якнайкраще.
Тому я багато працювала: я перечитала з десяток статей, переглянула безліч книг та довідників у пошуках потрібної мені інформації, це були довгі безсонні ночі пошуку інформації, а згодом декілька годин пішло на оформлення роботи згідно усіх стандартів. Це я пам’ятатиму ще довго😅.
І звісно ж захист роботи, як же без нього. Насправді все не так страшно, але тоді мені це не допомагало. Я не можу сказати, що боюсь виступати, але тоді я ще не була у Школі Ораторського Мистецтва, тому все ж таки трохи побоювалась моменту самого захисту. Але я вгамувала свій страх та нервовість, взяла себе в руки та гідно захистила свою роботу та погляди, викладені в ній. І доволі вдало – 91 бал (хоча мені здається, що могла б і краще, потрібно працювати далі).

Тому, любі мої спудейчики, ось що я вам скажу: не бійтесь нової роботи та її складнощів,адже це досвід, який ви надалі будете використовувати у майбутньому, це завжди підніматиме вас у ваших очах, з кожним виконаним завданням ви зможете довести собі та іншим, що ви можете все. І ніколи не піддавайтесь вашим страхам, ви сильніші за них.
На цій мотиваційній ноті я закінчу свій блог. Люблю вас, мої дорогенькі,скоро знову напишу💛. Стежте за своїм здоров’ям і не хворійте💛