Привіт, любі читачі.

Сьогодні без вступу. Скажу одразу — писатиму про АПУ!

Отож, Ліга студентів АПУ — це справді те, що варте уваги, сил, натхнення і часу. А наш Острозький осередок — це просто моя любов! Саме завдяки ЛС АПУ я маю що згадати за цей навчальний рік, я маю більше досвіду, я більше знаю і можу розповісти.

А зараз хочу написати про найголовніший захід цього року — IV Всеукраїнська школа “Тонкощі судового процесу”. Інформативно, цікаво, смішно, вражаюче і незабутньо. Мало слів аби це описати.

Коротко про те, що відбувалось:

Першого дня були лише лекції від спікерів. Перепрошую, від НЕЙМОВІРНИХ спікерів!

C:\Users\Home\Desktop\IMG_4916.JPG

Почули про безліч нюансів, тонкощів, порад і факапів від проактикуючих юристів, адвокатів та суддів.

Спочатку слухали про виправдувальний вирок суду від адвоката та викладача ОА Ольги Шминдрук.

Далі була лекція від судді Північно-західного апеляційного господарського суду про новизну господарського кодексу (відверто кажучи, я мало що розуміла, але це лише через відсутність досвіду і потрібних знань на першому курсі)

C:\Users\Home\Desktop\photo5434008750957636264.jpg

Після цього, вже вдруге за рік, нам пощастило спілкуватись із суддею Костопільського районного суду — Вітою Левчук. Це справді неймовірно весела, відкрита, проста людин, яка з радістю поділилась своїм досвідом, цікавими випадками з практики, а ще пояснила як же насправді на практиці вирішується проблемне питання усіх юристів: “По закону чи по справдливості?”.

І останні два спікери розповіли як правильно побудувати промову в суді, усі секрети і тонкощі успіху. А ще про те, як спілкуватись з клієнтом і знайти правильний підхід до кожного. Також я вперше почула від юриста про зовнішній вигляд, та як правильна “подача” себе може стати запорукою успіху.

Таким був перший день. Настільки крутим, щоя навіть не відчувала втоми коли прийшла додому.

Другого дня спікерів було всього два:

Першим був прокурор (як протилежність попереднім спікерам, в основному адвокатам).

Він розповів про стратегію допиту свідків, що таке допит взагалі і яким він буває.

C:\Users\Home\Desktop\IMG_5157.JPG

Другим був випускник Острозької академії Богдан Шабаровський, який розповів про докази, як правильно подавати, строки і таке інше. Було дуже інформативно.

C:\Users\Home\Desktop\photo5431670910064110552.jpg

І ось нарешті настав цей момент- moot court. Усі поділились на команди — адвокатів та  прокурорів. Ще було чотири свідки і троє суддів. І менторами були Ольга Шминдрук та Вадим Годованюк (це той же прокурор, котрий виступав вранці)

Відверто кажучи — за браком часу нам вдалось лише опитати свідків, але і це вишло дуже круто, весело та інформативно.

А ще наприкінці заходу нам нарешті родали значки, картки і сертифікати, що підтверджують нашу роль кандидатів у члени АПУ.

Щастю не було меж, як і емоціям, по закінченню школи. Я неймовірно щаслива, що маю шанс бути частиною усього цього! І надзвичайно люблю наш Острозький осередок ЛС АПУ.

Добра усім)

C:\Users\Home\Desktop\IMG_5178 (1).JPG