На початку вересня провели День відкритих дверей творчих колективів в ОА. Є тут і танцювальна студія,і вокальні ансамблі,і навіть театральний гурток. Особисто для мене завжди близьким було театральне мистецтво.Неодноразово виступала на сцені,декламувала вірші та брала участь в постановках. Але останнім часом через вступ до університету та інші причини покинула це заняття. Тому,коли дізналась,що в академії є театральна студія одразу записалась. Заняття були і є досить цікаві;)Вивчаємо ми і теоретичний матеріал і відпрацьовуємо теорію на практиці.

Перший наш виступ відбувася на День академії. Це була невеличка постановка про культурологічну практику(просто викладач наш – культуролог) двох студентів ОА Настуні та Дмитра у селі Пчани на Львівщині. Я була в ролі дівчини Настуні. В сценарії використовувались різноманітні діалектизми,які розсмішили (чого ми власне і хотіли) та приємно вразили публіку.

6SQ4v8cBvuU

Ми були надзвичайно раді,що все пройшло як “по маслу”)

Але… 24 листопада у нас прем’єра. Це вже буде не звичайна міні-постановка,а п’єса “Прямий ефір”, написана О.Ірванцем ,яка присвячена академії. Постійні репетиції ,як не дивно,не втомлюють ,а приносять задоволення. З нетерпінням чекаю виступу і надіюсь,що і цим ми вразимо глядачів.

P.S. Сказали нам,що колись навіть з Рівненського Драматичного театру приїздили в академію,аби подивитивсь постановки театральної студії ОА. Хтозна,можливо і ми колись  станемо такими ж популярними)