Всім привіт, як ваші навчальні будні? Мої – чудово.

Багато хто впевнений, що  у студента є два можливих розташування для його діяльності : 1 – університет, 2 – гуртожиток ( або ж інший вид найманого житла). У ОА також можна знайти – Культурно-мистецький центр.

Це чудове місце для творчих людей. Кожен студент може обрати мистецький напрям, який буде вивчати, або ж  удосконалювати.

Гуртків є безліч ( ті в свою чергу поділяються на багато підвидів) : танці, вокал, театральне мистецтво, кіно-мистецтво, гурток гри на музичних інструментах ( зокрема на гітарі), КВН, рок-гурти, хоровий спів та інші. Більше того, ви можете самі очолювати свій гурток, якщо впевнені у своїх силах, вміннях, можливостях.

Спудеї активно використовують таку можливість і завдяки їхнім старанням, в академії проводиться безліч культурних заходів. Це свідчить про велику кількість творчих людей, які розвивають свої здібності з допомогою ресурсів ОА.

Ось так коротенько, про ще одну особливість університету , яку я також планую освоїти. Гарного настрою вам, зустрінемось у нових історіях.