Наше подвір’я встелене опалим листям. Йдучи до хвіртки, щоразу чую як воно “хрумтить” під ногами. Мені подобається. Ось і сьогодні так було (пишу це в п’ятницю), покинула я свою хатинку, свій Острог. Їду додому.

Важко зібратися з думками. Тиждень був короткий, але насичений. Відчуваю солодку втому і радість від повернення в рідний дім, рідне ліжечко.

Головна подія тижня: День народження академії. Отож, як це було моїми очима?

Флешмоб. Найважливіша частина святкування, бо ми дуже довго готувалися. І через це я два тижні тому дратувалася, бо відвідувати репетиції обов’язково для студентів першого курсу. “Але ж це мій час, і я не хочу ніяких флешмобів, не бачу сенсу…” – приблизно такими були мої думки, коли ми починали. Проте я кардинально змінила свою думку за кілька днів до дня Х. А все тому, що в нас почало виходити і стало цікаво. Тому підбадьорюю вас не лінуватися і брати участь у флешмобі наступного року.

Це круто, до того ж ще одна можливість одягнути срібну мантію

Ярмарок. Було добре і затишно. Багато випічки і смаколиків, кави, солодких обіймів, захоплених поглядів, розмов, бджілок (ргмівські найкращі).

 

 

Підсумок. Ми були благословенні теплою погодою, бо минулі роки в цей період жовтня було холодно. Академічний парк був окутаний особливим осіннім шармом, золотим листям та піднесеними настроями. Тому цей день стовідсотково залишиться в серці хорошим спогадом. Мурчу від щастя, що навчаюся тут і це моя реальність. Може стати і твоєю 😉

Шукай мене тут:

Fb: Anna Syrota 
Insta: @soniachnaa