У суботу замість того, щоб поспати (так добренно виспатись), я вирішила піти до ОА на 10.00. Подумала: а що як я висплюсь? Що корисного від цього буде? (ну, то сон – то є добре, але є ж ще неділя для відновлення сил).  

 

Ранок суботи пам’ятаю як сьогодні. О 9 прокинулась, о 9.25 лише змогла змусити себе піднятись з ліжка. А тоді п’яту передачу включила і почала збиратись зі швидкістю світла.

Написала подрузі з І поверху, коли вона йтиме. Вона сказала, що вже. Одразу за цим повідомленням послідувало типове жіноче питання: Що вдягти? Що ти вдягла?

Якось вирішили цю проблему і почали пришвидшено йти до академії.

(http://ostroh.info/2016/04/ostrog-pryyednavsya-do-najmasshtabnishogo-prybyrannya-krayiny/)

Прийшли. Стояли хвилини 3, а тоді Марго (подруга, про яку сказано вище) запропонувала піти. Я думаю: як це? Прийти і піти чи що? Ні, це не той поворот, на який я очікувала.  Що ж робити? Підійшли до охоронця, а він нас направив куди йти. Там робота вже кипіла. Хлопці збирали гілля, дівчата сміття. Мені і Марго вручили рукавички робочі (гарно забарвлені) і пакет для сміття. Ось так і почалось наше прибирання.

Ходили ми спочатку на невеликій площі усі разом, але згодом, коли окреслили масштаби прибирання, ми рушили далі. Люди, що йшли повз, питали, чи це студенти прибирають? Отримавши таку відповідь, вони задоволені йшли собі.

Далі усім охочим вручили шматочок землі для висадки квітів. Роберт Коваль перекапував землю (навіть проскочила думка, що та земля неорана ніколи (інколи жарти проскакували щодо цього)).

А знаєте, мені сподобалось робити корисні справи (+1 до карми) + познайомилась з багатьма різними людьми. Приємне знайомство було з акторкою з вистави “Танець замерзлої мрії”. Розповідала цікаві історії з репетицій (посміялись від душі). Спитала її, психолога за спеціальністю, чи є в тварин душа? Вона відповіла, що є. Існує навіть таке твердження, що душа навіть є у камені, але через повільний темп реагування ми не можемо помітити ту душу. Отак-то.

Також познайомилась з релігієзнавцями, психологами, культорологами. Теревеньки точили на різні теми, наприклад, Богдан – релігієзнавець (наче), доводив, що капіталізм – найкращий суспільний лад (а якже соціалізм?). Капіталізм? Максимізація прибутку? Ну, добре, цінності перевернулись, їх місце почали займати гроші=(