Усім доброго часу доби! Пишу вже як старожил цього блогу.

4inihoauysg


Хочу розповісти про найактуальніше дійство, тобто вже не про мою посвяту, а посвяту першачків (так звучить наче я 4 курс), але трішечки пізніше.
Але перш, ніж почати з інавгурації, я розповім про перші будні в Острозі.
( Коли я приїхала, то що найбільш мене хотілось – це побачити давно знайомі обличчя одногрупників, друзів, викладачів. )
Потяг прибув о 08,46 ранку до станції Оженіно, я відчула те, чого не вистачало удова: цее повітря, ці місцевості. Звучить дещо пафосно, але… – усе це нагадувало про моє життя, навчання саме тут (не знаю чого так прив’язалась до Острога, може, що живу по півроку тут?).
Чекаючи свою маршрутку, аби відправитись до довгоочікуваного міста, я встигла познайомитись з дівчинкою та її мамою, яка супроводжувала свою студентку- культорога до гуртожитка. Відчула себе гідом. Курйозні речі сталися у перші хвилини нашого знайомства: наприклад, ми сіли не на ту маршрутку, а це уявіть , не дуже просто ходити з надзвичайно важкими сумками туди-сюди.
Згодом, коли ми вже сіли (або правильно сказати зайшли постояти) до маршрутки, то одразу згадую слова пісні Скрябіна про це чудо на колесах). Нових жителів Острога я провела аж до 9 гуртожитка, прям до пункту призначення, де знайшла вахтьоршу з ключами від 8 гуртожитка рідної кімнати.
Розпакувавши свої речі, я пішла проводити екскурсію недавнім знайомим. З чого почати? Зрозуміла річ, що з Академії. І, коли ми проходили біля кортів, я помітила Івана Івановича Топішко (або в наших кругах – Бог політекономії). Трішки побалакавши, кожен розійшовся по своїм справам. Допомагаючи дівчинці – культорологу заповнити ордер для поселення у приймальній паспортиста познайомилась з дівчатам з мого регіону, з сусідніх сіл (а це така радість для мене). На цей день знайомств було досить) і я просто пішла блукати вулицями давно вже рідного Острога….
А в гуртожитку мене вже чекали друзі, тому, щоб себе якось розважити почала вчити аккорди на гітарці з піснею Цоя “Пачка цигарок”) Життя прекрасне=)

1t-3gbwbj6y