Чим щастить І курсу? Для нас старшокурсники влаштовують різні конкурси. Один з найпопулярніших таких конкурсів «Старий монастир».

Участь беруть по 6 людей з кожного факультету. Для учасників проводилися різні випробування, ох, як не солодко було їм, ох, не солодко….
Коли вони прийшли до академії, побачили різних людей, які допомагали у тому, аби провести «Монастир». Вони були розмальовані, як вампіри, графи-дракули… ходив один з хлопець з ціпком на ногах, таке видовище не для слабких….
В середині корпус Старого Монастиря прикрасили відповідно до регламенту в стилі Horror, вдалося звичайно так нехіло. На підлозі калюжі крові, лежали на підлозі, ніби вампіри, або жертви вампірів…
Один з конкурсів був такий: на столі стояло три банки з землею, м’ясом і опаришами. Треба було знайти ключ, а хлопці на такі випробування не підуть, бо рука то й не влізе в банку.
Був такий ще: лабіринт по аудиторіях . Звучить не дуже лячно, але насправді… по вікну якась дівчина проводила нігтями. Звук такий, не для слабких. Як згадаю цей звук, аж мурашки по тілу…
Тих, хто не міг пройти випробування забирали в темницю….
Конкурс були різноманітними, варто було там побувати. Спогади залишаться чудові у всіх)))