Ось і настав цей довгоочікуваний день! Я вже не школярка, не ліцеїстка і навіть не абітурієнт, а спудей Острозької академії. Щоб отримати це звання, мені (як і іншим студентам) довелося пройти нелегкий шлях. Довгі безсонні ночі з підручниками та конспектами, посилена підготовка до ЗНО, вибір майбутньої професії та ВНЗ, щоденні думки: «Як вступити в омріяний вуз?» – всі ці речі варті того, щоб навчатися в ОА.

Емоції, які виникли в мене 1 серпня, коли побачила себе в списку рекомендованих до зарахування, просто не передати словами. Нарешті я студентка навчально- наукового інституту права ім. І. Малиновського!
Зміни в моєму житті розпочалися ще від серпня. Завдячуючи нашим студкураторам, ми змогли познайомитися і навіть подружитися в соціальній мережі. А вже 1 вересня 2017 року ми всі приїхали в академію, щоб дати клятву на Біблії, і ніколи її не порушувати. Цей день надовго закарбується в моїй пам’яті, коли я перший раз одягнула мантію і відчула себе частиною того дійства, яке відбувалося на сцені.

Вже наступного тижня розпочалися наші перші лекції, знайомства з викладачами та пошук потрібної аудиторії. Я відразу зрозуміла, що студентів ОА виховують в патріотичному дусі. Не дарма в перший день навчання спудеї і викладачі прийшли у вишиванках задля спільного виконання гімну України. Навіть погода не зуміла стати перепоною цього дійства. Через декілька днів я відкрила для себе Острозьку академію із ще однієї сторони. Прийти на 7 годину ранку – не всім під силу. Чому так рано? Саме тоді розпочинається ранкова руханка спудеїв з викладачами і ректором. Звісно це не легко, проте ти отримуєш масу задоволення, позитивних емоцій і енергії на весь день. Цю акцію я відвідала вперше, але в майбутньому буду долати свій солодкий сон і ходити разом із друзями на подібні заходи.

На останок хочу додати, що Острозька академія – це те місце, де можна реалізуватися, відкрити себе і не побоятися, що тебе засудять. Отож дерзайте, творіть і ніколи не здавайтеся!