Зараз дуже модно стало займатися спором. Кого не спитай, усі захоплюються чи футболом, чи якоюсь іншою грою, чи ходять у спортзал. Усе це дуже добре!) Але знаєте, коли усі довкола цікаляться якимось видом спорта, а ти ні, то таке положення речей призводить до того, що ти починаєш почувати себе трохи відсталим від життя (я кажу про себе). Саме тому я вирішила почати займатися спортом. Перше, що потрібно було зробити – визначитися, що саме мене цікавить. І це дуже складно, адже в академії є дуже широкий вибір різних гуртків та секцій. Після довгих роздумів я вирішила, що це буде великий теніс. І знаєте, ще жодного разу не засумнівалися у своєму виборі. Хочя й після першого заняття мені було дуже важко піднятися з ліжка, але в цьому більше винна моя непідготовленість)
Другим кроком був запис на гурток танців. На відбір прийшло десь 15 чоловік, з яких більше половини займалися професійними танцями. Я й не сподівалася, що пройду, але сталося диво – мене узяли)) Так що зараз я ходжу ще й на танці.
Взагалі, активно займатися спортом – це круто, але й дуже виснажливо. І знаєте, що мені допомагає відновити втрачену енергію – цукерки!!)) Я вже так звикла щодня їх їсти, що мені здається, якщо за день я не з’їм хоча б одну, то він минув марно) Не дарма ж кажуть, що невелика кількість шоколаду покращує настрій та живить наш розум. Перевіряла на собі – усе це правда)
Так і розважаю я себе у свій вільний час – займаюсь спортом та їм цукерки)