Знов я тут не з’являлася дуже довго :/ Вибачте.

               Знов всім привіт.

               Сьогодні темою моєї оповіді буде спорт. Було багато заходів, таких як Битва факультетів та Гальшка року, та мені більше хочеться розповісти про ті заходи, де виграла економіка J

               Коли я вступала в Острозьку академію, то в перші дні завжди чула, що економісти виграють усі спортивні змагання. І зараз я у цьому переконалася. Змагання з чоловічого та жіночого волейболу, бадмінтону, з міні-футболу, шахів завершилися нашою перемогою. Багато моїх однокурсників беруть участь у змаганнях, то ж я, як найвірніша вболівальниця та мамка цих циплят (староста J), завжди найголосніше «топила» за свій факультет. Навіть обіцяла, при перших голах у наші ворота, «проставитися» (по келиху свіжого яблучного соку J), якщо ми здобудемо перемогу. Попереду ще великий футбол та кілька змагань, тому я ще встигну трохи розоритися зі своєї стипендії…       Ми по-іншому не вміємо вболівати за своїх. Зате ставки наші завжди переможні))

               Ще всі завжди дивуються, що вболівальники, члени та капітан команди всередині нашого факультету завжди сваряться між собою, але завжди перемагають. Не хвилюйтеся, у нас просто такі стосунки J Ми можемо накричати один на одного і це додасть нам мотивації перемагати. Ми ніколи не сваримося вщент чи прямо-таки всерйоз.

               І так, якщо ви займаєтеся якимось видом спорту, то ви завжди зможете себе далі реалізовувати  у ньому в ОА. Адміністрація знаходить, як стимулювати студентів до цього J

               То ж всім успіхів та перемог в прийдешніх змаганнях! І вам, дорогі абітурієнти, якщо ви берете у такому участь, і моєму факультетові!