Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні  тут з’явиться ще одна невеличка  історія, про мої студентські будні.

День за днем ми стаємо все адаптованішими до навчання, це я про першокурсників звичайно. Так би мовити, входимо в ритм життя  студента. Я вважаю, що у нас є великі успіхи і ми,  однозначно,  стали орієнтуватись  в цьому океані науки.

Минув майже місяць навчання і за цей період у академії було безліч заходів, та я хочу вам розповісти про спортивну сторіночку НаУ ОА.

Кожен спудей має змогу записатись на спортивну секцію, яких тут є безліч: бадмінтон, футбол, волейбол, фітнес, йога, теніс, настільний теніс, баскетбол ( можливо щось не вказала, вибачте, просто їх є дуже багато). Також в університеті діє – школа підвищення спортивної майстерності ; тобто, якщо ви попередньо  займались, певним видом спорту, брали участь у змаганнях, досягали певних вершин, і думаєте, що коли вступите до вищого навчального закладу про спортивне життя можна забути – ні! Не засмучуйтесь одразу, адже тут – це можливо!

Особисто я, відвідую секцію з волейболу і  мені дуже подобається. Цим видом спорту займалась раніше і дуже хотіла потрапити на ці заняття –  мені вдалось. Не втомлююсь повторювати: волейбол – це азарт ; – це неймовірна, захоплююча гра, яка дарує море адреналіну та неймовірних емоцій .

Отже :  любіть спорт, обирайте свою спеціальність і прямуйте до нас!