ПСИХОЛОГІЯ КРЕАТИВНОСТІ ТА ІННОВАЦІЙ

  Факультет політико-інформаційного менеджменту

  Спеціальність: 053 Психологія
  Освітньо-професійна програма: Психологія креативності та іновацій

  Денна форма (1 курс):
  Ліцензований обсяг – 25 місць
  Максимальна кількість державних місць – немає
  Вартість навчання за рік – 17 360 грн
  Заочна форма (1 курс):
  Ліцензований обсяг – 25 місць
  Державне замовлення: немає
  Вартість навчання за рік – 10 400 грн

  Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання (державна форма) для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти:

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Біологія або іноземна мова

  Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти  для окремих спеціальностей для небюджетних конкурсних пропозицій і в заяві вступника зазначено: «претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб»:

  Програма призначена для застосування в широкому спектрі професійних занять і заохочує студентів вивчати життєво актуальні питання про креативність та інновації, а також досліджувати середовище, яке підтримує різні види творчості. З метою розуміння і практичного застосування досліджень креативності та інновацій, студенти вивчатимуть, звідки походить креативність та творчість, що заохочує її, і як вона може бути застосована до практичних, повсякденних обставин. За допомогою викладачів-наставників студенти будуть розробляти проекти, засновані на своїх особистих цілях інноваційної діяльності.

  Причини обрати освітньо-професійну програму “Психологія креативності та інновацій”:

  • зрозуміти, чому важливість розвитку креативності широко визнана в різних організаціях і використовується для всього, від підвищення продуктивності до покращення результатів у сфері охорони здоров’я;
  • навчитися критично аналізувати і проводити психологічні дослідження;
  • поекспериментувати зі способами покращення та розвитку своєї творчості та навичками інноваційної діяльності в різних організаціях;
  • використовувати професійний коучинг, тренінг або консалтинг;
  • сприяти змінам, які допомагають зміцнювати здоров’я та продуктивність життя;
  • донести інновації та креативність до різних сфер життєдіяльності та особистого вибору;
  • поєднувати критичне, емоційне і творче мислення з саморефлексією, щоб розвивати самопізнання, самореалізацію і розширення свідомості;
  • усвідомити власні сильні сторони і пасиви на основі гуманістичних цінностей, включаючи автентичність і співчуття.

  За спеціальністю «Психологія» Ви зможете отримати:

  • ступінь бакалавра психології;
  • ступінь магістра психології;
  • ступінь доктора філософії з психології.

  Перелік навчальних дисципліни:

  Можливості працевлаштування:

  • психологом, менеджером з освіти, науковим співробітником, викладачем;
  • психологом, інспектором із соціальної допомоги в галузі охорони здоров’я, реабілітації та соціального забезпечення;
  • менеджером із персоналу, HR-менеджером;
  • психологом у правоохоронних та військових органах;
  • фахівцем у галузі праці та зайнятості населення;
  • психологом-аналітиком, іміджмейкером у громадсько-політичних організаціях.

  Вас також можуть зацікавити такі спеціальності: громадське здоров’я, інформаційна, бібліотечна та архівна справа, філософія.

  Контактна особа:

  Анна Юріївна

  (096) 45-37-406

  anjahilman@mail.ru

   

  Відгуки випускників

   

  Всього лиш кілька тижнів тому я ще була студенткою Острозької академії. Нині я магістрантка, працюю у Володимирецькому центрі соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. І коли на співбесіді я почула фразу «Ми шукали саме такого фахівця, як Ви», мене наповнила гордість за той рівень освіти, який я отримала у нашому університеті. Адже завдяки викладачам своєї альма-матер я навчилась спостерігати, аналізувати, рефлексувати, слухати та чути інших, розв’язувати проблеми найкреативнішими способами і ніколи не говорити «не вмію» чи «не знаю», а імпровізувати та бути впевненою в собі. Тому, якщо ви справді прагнете втілити в життя усі свої юнацькі амбіції, то Острозька академія — те місце, у якому для цього існують найбільш сприятливі умови. Будьте відкритими до нового досвіду і Всесвіт посміхнеться вам!

  Оксана Росошик
  психолог у Володимирецькому центрі соціального захисту сім’ї, Рівненська обл.
  Рік випуску – 2018


   

  Задоволена тим, що я психолог. Навчання в академії сприяє не тільки професійному розвитку, а й особистому. Міжнародна співпраця із закордонними вузами, можливість реалізувати свої ідеї та мрії, як в практичному, так і в науковому аспектах – все це я знайшла тут, на спеціальності «Психологія».

  Тетяна Целюк
  аспірант Східноєвропейського національного університету
  Рік випуску – 2014


   

  Наука – двигун будь-якого прогресу. Так ось «Острозька академія» –  цілий двигунобудівний завод.

  Тарас Довгалюк
  аспірант, молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії когнітивної психології НаУОА, член Європейської асоціації когнітивної психології
  Рік випуску – 2013


   

  Навчання в ОА – це становлення тебе як особистості та професійного фахівця в обраній сфері, а ще це чудові роки життя, де ти вчишся мріяти, ставити перед собою “правильні” цілі. Я вважаю, що завдяки підтримці наших чудових викладачів, я маю практичні знання, які використовую у своїй діяльності.

  Марія Жолтикова (Пустовіт)
  практичний психолог, гештальт-консультант, член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», дитячий психолог в дитячому будинку «Малятко» та в Еко-центрі розвитку дітей і сімейної психології “Ладушки” м. Київ
  Рік випуску – 2012


   

  Пригадуючи роки навчання в академії, в свідомості зринає Вакарчукове «Коли тобі важко…»А ще, з’являться чітке відчуття того, що свою вищу освіту я не отримала, я її здобула. Прагнення помножені на знання – реально працюють. Тож, «Just Do It!» любі ОА-шники)).

  Аліна Погоріла
  методист з психологічної служби відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
  Рік випуску – 2011


   

  Освіта, яку я здобула в Острозькій Академії є надзвичайно цінною та корисною. Правду говорять, що цінуєш з часом, або в порівнянні. Я оцінила якість навчання в академії, здобуваючи другу вищу освіту в іншому навчальному закладі.

  Світлана Якимчук (Наконечна)
  директор ПП «Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа», м. Рівне
  Рік випуску – 2010