🌞 Хелоу, май діар сонечки 😂💛

Думала, як же то пооригінальніше з вами привітатися 🙈

Час розповіді про тиждень на факультеті права 😏💕

Цього тижня я вперше побувала на такому івенті, як LESC (Legal English Speaking Club). Давно дуже хотіла на нього попасти, але не було часу і якось не виходило, що змушувало мене трохи засмучуватись. Але – це відбулося! І я безмежно цьому рада, бікоз ай лайк ту трай самсінг нью 😌💥. Цього разу навіть злива не завадила мені ту кам енд енджой зіс атмосфіар 😂👌 Я сподіваюсь до вас дійде цей сленг, з яким я намагаюсь виглядати крутою 😂. А зараз не про зовсім “круте”…

Ми розглядали проблему, яка відбувається у Гонг-Конзі. В них схожа ситуація, як в нашій країні – Революція Гідності (сподіваюсь, ви розумієте про що я, якщо цікаво можете загуглити, то довго описувати).

То ми такі замучені, але хеппі афтер діскашн в 7 вечора 😅👇

Кожен з нас, зрозуміло, що англійською висловлював свою думку щодо цього. Зачепили болючу тему політики, але не надовго, адже леск то не про сум і сварки, а про сміх і атмосферу 😌💕. Наступного разу дуже хочу прийти, бо це справді підвищує твій спікінг. Коли вийшла після леску ще години 2 не могла нормально говорити українською, в голові крутились лише англійські словечка.

А щеее.. Цього тижня  я відчула, що таке справжня підтримка, що таке справжня команда і його дух! Адже був футбол, на якому ми прокричали разів триста слово “Право”.

“Хтоооо миии?” – “Праавооо!!!’

Було дві гри протягом тижня. Одну гру програли, але не в суху! Два гола забили і то добре. ПІМ, ми ще покажем вам, хто ми є! 😈

А на другій наші хлопці були  просто умнічки, бо їм навіть погодні умови не завадили перемогти ❤️⚽️

А, ну і ловіть фоточку, де спудейчик шепче мені академовські секретики 😏

А які – не скажу. На то вони і секретики, щоб про них не говорити кому попало. Розповідає тільки тим,хто повністю відчув себе СПУДЕЄМ ОА ✨(типу мотивую вас стати спудеєм, еге ж😼)

Щось частенько я згадувала про погоду, так? Бо осінь завітала і в Острог, прикрасила академію своєю красою 😍 Ну і дощем, звичайно. 😒💦

Типова перерва ⛅

Всеее ж, не кажу бувай, а кажу до скорих зустрічей (ну мої пости можна вважати ж нашими зустрічами,правда?) ✋💓. Тисяча цьомчиків💋.