Парампампам – я це люблю!

Ось я вже склала всі іспити і тепер можу жити спокійніше. Згадала про блог, вирішила зайти і описати, що відбувалося останнім часом.

Дуже скоро кінець семестру, тому тижні дуже напружені: іспити, модулі… За цей час нічого особливо цікавого не відбувалося, хіба коли у моєму гуртожитку вимкнулося світло. О, так, це справді було досить весело, коли купа студентів не знала чим себе зайняти без інтернету (який в нас усіх від світла). Але я із своїми сусідками знайшли свічки і мали прекрасне чаювання при такому освітлені.

До речі про іспити, можливо майбутнім студентам ОА буде цікаво про них послухати. Так от, сесії, як такої в нас нема, ми вичитуємо певну кількість лекцій, тоді практичних, опісля в нас буде або модуль, або іспит. Перед іспитом студентам дають 3 дні вихідних, аби вони могли підготуватися (хоча більшість студентів готується в останню ніч 😑 ( але я готувалася всі три дні, чесно-чесно)).

У мене одна 5 і дві 4 за іспити. Загалом, якщо ти готувався до практичних, то на іспиті не має бути так вже й важко, хіба морально (пробач, Діана, що я нила і лементувала).

І хоч, я сильно переживала, та у мене все добре.

В Острозі знову випав сніг, і у всіх новорічний настрій, ми очікуємо канікул. Так чудово, коли я виходжу із академії, а навколо студенти грають в сніжки і ліплять сніговика.

А ще я із одногрупницею з’їздили в Нетішин (це сусіднє до Острога місто)  там досить гарно і це недалеко. Тобто, навіть, якщо вам не буде чим зайнятися в Острозі, то ви завжди зможете з’їздити туди.

В основному цей семестр майже добіг кінця і я можу зробити певні висновки про академію, але не буду. Все таки дочекаюся закінчення навчання і напишу тоді, коли розпочнуться канікули.

%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba

(я тут трохи замучена життям, але нічого страшного, вихідні мене уже реанімували)